Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici babás anyucik! Ti beoltat...

Pici babás anyucik! Ti beoltatjátok magatokat a h1n1 ellen?

Figyelt kérdés
Én már teljesen tanácstalan vagyok ezzel kapcsolatban. Csak 6 hetes a babám, de mindenki azzal riogat nehogy elkapjuk. Nálunk mindenki teljesen más véleményen van. A párom parázik, én nem. A védőnő azt mondja még várjunk, de apát lehet be kéne oltani. Az orvos szerint marhaság az egész....Szóval már fogalm sincs hogy mi legyen. Ti mit tesztek vagy akár már tettetek?
2009. nov. 12. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
2009. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Párom lesz beoltva, mert a munkahelyén megoldják ingyenesen és nem kell hozzá a háziorvoshoz mennie a sok beteg közé. Így azt reméljük,hogy ő nem kapja el és nem hozza haza.

Én nem leszek beoltva, mert nem akarok orvosi rendelő közelébe sem menni,és nem tudom kihívni a saját házidokimat mert költözés volt és messze van,csak még nem irattam át magam az itteni dokihoz.

Babánk nem lesz beoltva, mert egyrészt még olyan kicsi hogy ő nem kaphat, meg amúgy sem merném megkockáztatni.


Ezen kívül, Cetebe-t és Aktivál-t szedünk, a baba pedig emelt adag D vitamint (Vigantol) kap és Cebion cseppeket.

2009. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szoba sem johet. riogatnak, hogy elkeljen a sok vedooltas. amugy nincs is jarvany, csak felfujjak uzleti okbol. es ha el is kapja valaki, nem is olyan veszes mint ahogy "reklamozzak". Arrol senki nem beszel ugye hogy "rendes" influenzaval hanyan fordulnak naponta orvoshoz, mert akkor rajonnenek az emberek, hogy semmi gaz nincs. Allitolag enyhebb lefolyasu mint egy influenza.

Az oltasnak belathatatlan kovetkezmenyei vannak, ami senkit nem erdekel, csak foggyon az oltas a polcokrol.

2009. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha erdekel atkuldok par dolgot rola e-mailben
2009. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan tanácstalanok,de én az elejétől kezdve szinte oda sem figyelek,mert semmi értelme nincs.Ez az én véleményem.Tehát mi semmiképpen nem adatjuk be,senki a családban.Nem is engedném,ki tudja mi van abban az oltóanyagban...Igaz 1 év kor alatt nem is lehet oltatni ezzel,így meg aztán szóba sem jöhet.Később sem.
2009. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi beoltattuk magunkat a párommal. Nem hittünk a félelemkeltőknek. a háziorvosunk is melegen ajánlotta, hogy tegyük ezt. Ő azt mondta, hogy az a baj, hogy az emberek nem értenek hozzá, s bedőlnek minden riogatásnak. Ő legszívesebben beoltaná az egész körzetét.
2009. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a második válaszoloval egyetértek.mi is 8 honaposak vagyunk szopizunk és adok még c vitamint,az anyukák természetes,hogy félnek de anyira nem kell,csak ijezgetik az embereket.
2009. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


:-)))

2009. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!