Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El mernétek indulni egy nem...

El mernétek indulni egy nem egészen két éves babával Amerikába?

Figyelt kérdés

Sógornőm kinn él a férjével és meghívtak magukhoz jövőre. A lányom akkor még nem lesz egészen két éves. Chicagoba mennénk, ami háromszori átszállást jelent az egyik repülő 2 a második 8-9 a harmadik 1 órás út, plusz közben várni a reptereken és az időeltolódás sem elhanyagolható, 8 óra, mikor nálunk este van, náluk gyakorlatilag reggel.

Én már voltam japánban, tudom mi az 12 órás repülőút és a 8 óra időeltolódás. Még engem is megviselt. Én félek elindulni egy ekkora gyerkőccel, de a párom hajthatatlan, vagy azt mondta hagyjuk itthon a kicsit. Na ez ezer százalék hogy kilőve, őt nem hagyom itthon, akkor inkább nem megyek, pedig szeretnék.

Ti mit tennétek?


2009. nov. 4. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

nekem ugyan még nincs 2 éves babám, csak 7 hónapos, és csak 2x vittem külföldre, ebből az egyik repülős út volt.

én a helyedben elvinném. gondolj arra, hogy nem mindenkinek adatik meg ez a lehetőség, az utazások napja biztos nem lesz leányálom, de kibírható, de megéri szerintem. te ismered a babádat, hogy mennyire viselné el, de én biztos, hogy nem gondolkodnék rajta, ha én kapnék egy ilyen lehetőséget.

ha semmiképp nem akarod vinni, akkor szerintem hagyd itthon, ha csak egy hétről van szó. előtte pár hónappal fokozatosan szoktasd hozzá a nagyszülőhöz, aki vigyázna rá, aludjon ott párszor, ilyesmi.

tudom mit érzel, én most megyek hollandiába csak 1 napra, 8 hónapos lesz a babám, és először fogom itthon hagyni, de ahogy olvastam, a gyerkőcöket ez sem viseli meg anyira.

de ezt csak zárójelesen, mert mondom, én elvinném.

2009. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Őszintén,én nem.

Ill én még csak kibirnám,de a gyereket tuti megviselné.

De ha nagyon ragaszkodsz hozzá, hát egyszer el kell kezdeni,de én még várnék evvel pár évet..

2009. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sógoromék Floridába költöztek 2 éves kislánnyal, azóta már többször voltak itthon,ő jobban viselte az utat,mint a felnőttek.
2009. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja igen, az kimaradt, hogy a lehetőség nem kizárólag jövőre szól, ugyanis sógornőmék ott élnek és fognak is szerintem míg meg nem halnak, szval el lehetne halasztani pár évvel, csak a párom van ennyire besózva.

Elsőnek, Te tényleg el bírnál utazni a világ másik végére a babád nélkül 10 napra? Nem bántásként írom, csak érdekel. Ja és azért egy pár hónapossal más a repülőút, mint egy két éves örökmozgóval. Hiába repülő, nincs rajt nagyobb hely, mint egy buszon.

2009. nov. 4. 12:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést tettem fel nemrég, fiam 15 hós lesz,mikor egy hónapra januárban floridába megyünk. Remélem segít valamit!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
első vagyok, azt írtam, hogy én magammal vinném. nem hagynám itthon. ezt hol olvastad? azt írtam, hogyha semmiképp nem akarod magaddal vinni. én olyat nem írtam, hogy itthon hagynám...
2009. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Én elmenék. Kibírjuk valahogy.
2009. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"ha semmiképp nem akarod vinni, akkor szerintem hagyd itthon, ha csak egy hétről van szó. előtte pár hónappal fokozatosan szoktasd hozzá a nagyszülőhöz"

Erre kérdeztem, hogy Te itthon tudnád-e hagyni. Bocs hogy félreérthetően fogalmaztam.

Köszi a linket, végigolvastam. Jó utat nektek és jó szórakozást!

Hát ezek szerint csak én vagyok ilyen rugalmatlan. Csak sajna az én lányom egy örökmozgó, már pár órás autóút is meviseli, pedig megyünk vele születése óta mindenhova, igaz külföldön még nem voltunk. Engem a Japán út borzalmasan meviselt, utána kellett egy hét, hogy helyre rázzam magam, annak ellenére hogy nagyon jó volt kinn. Ezért félek egy kicsit, vagyis nagyon és inkább elhalasztanám az utazást, hisz Amerika nem fog elszaldni.

2009. nov. 4. 13:09
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk egy ismerősünk most jöttek vissza Amerikából két gyerekkel a nagy 2,5 éves a kicsi 6 hónapos azt mondták hogy a gyerekek jobba bírták mint ők.

Ők örült hogy kijutottak a nagyszülőkhöz mert a vízumra nagyon sokat kellet várniuk (több hónapot) mert nem kapták meg előbb és még a nagyszülők egyik unokát sem látták.

Dönts belátásod szerint és ami szerinted a kislányodnak jó.

2009. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!