Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék még? 7 hetes...

Mit tehetnék még? 7 hetes kislányom anyatejes, de nagyon hasfájós. Már sok mindent kipróbáltam, de nem segített. Az utóbbi 3 napban már szinte ha nem szopizik akkor csak ordít és húzgálja a lábát.

Figyelt kérdés
24 órából szinte 15-öt sír. A kezemben megnyugszik egy kicsit, de nem foghatom egész nap, mert van egy 18 hónapos tesója is. Volt/van valakinek ilyen sírós babája. Kérlek ha tudtok tanácsot adni, mi az amit még kipróbálhatnék.
2009. nov. 4. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont a kérdésed fölött van az enyém. Mi is 7 hetesek vagyunk, és nálunk is ez a helyzet (azon fölül, h szerintem nem túl sokat gyarapszik) Én a nővérem tanácsára elkezdtem beszoktatni a kiságyba, hogy legalább ott aludjon napközbe. nagy sírások és nyugtatgatások árán sikerül elaludni kétszer 20-30 percet. Plussz a 10 órási kajci után szunyál egy nagyot a levegőn, kb. 2 órát. Az infacolt próbáltad a pocijára? mi szinte azon élünk, minden kajci előtt kap.

A te babád mekkora súlyú?

2009. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg achamomilla ch15-öt. Homeopátiás bogyó. max. 3 golyót kell feloldani egy kiskanál(műanyag) forralt vizben ( ha forró könnyebben oldódik, de teljesen szerintem nem fog legalábbis én még nem bírtam kivárni.) De vigyázz nehogy forrón add neki! Akkor kell amikor lűtod hogy kezd fájni neki. azt nem tudom hányszor lehet. Talán max,. 5 ször. Ezen kívül kicsi maszírozás torna( a lábát told fel óvatosan a hasához és vissza) Mást én sem tudok. Mi is sokat szenvedünk de szerencsére csak este pár óra. Kitartás! Türelem!
2009. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3800g. 37 hétre született 2740g-mal.próbáltam az infacolt,az angol vizet,tegnap vettem espumisan cseppet,de mindegyik csak az elején segített.Tornáztatom,fürdetem,mert a meleg vízben megnyugszik,de nem lehet egész nap a kádban. Amit a második válaszoló ajánlott azt kipróbálom,köszönöm. Sőt már próbáltam volna kamilla teát és ánizs teát is adni,de nem igazán issza.
2009. nov. 4. 11:30
 4/6 anonim ***** válasza:
szia, ez én fiam az első 2hónapot szinte végig üvöltötte. Nálunk az espumisantól meg az infacoltól csak erősödtek a görcsei. Végül az angol víz vált be, de annak is idő kellett és én minden kaja előtt adtam neki. Esetleg a cseresznyemag párna? A dm-ben lehet kapni, mikróban melegíthető és rá tudod tenni a pocijára - melegvíz helyett.
2009. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a cseresznyemag párna tippet.Elfelejtettem írni,hogy azt is használjuk.Az segített eddig a legtöbbet.
2009. nov. 4. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Mi még hajszárítózni szoktunk. A meleg jó a pocakjára. Közben az óra járásával megegyező irányba simogatom. Erre nagyon meg szokott nyugodni, van hogy el is alszik. Ha látom már, h mélyen durmol, akkor kikapcsolom a hajszárítót.
2009. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!