Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes fél éves babám 7...

Anyatejes fél éves babám 7 napja nem kakilt! Minden itt tanácsolt és orvosi javaslatokat is kipróbáltam, szilvát ettünk, aszaltszilvalét ittunk, narancslét. Ma beöntést is kapott, semmi. Mit tehetek még?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom,a dokim is csak les....tök tanácstalan... most mondjátok meg, ne legyek ideges?! Segítség!!!! Jó lenne olyat olvasni, hogy másnál is volt ilyen,és szépen minden helyrejött.....Espumisan, laevolac , glicerines kúp stb.....semmit nem ért... csak pukik vannak... mamám tanácsolta a tiszaszen-t, egy negyedet porrá törve.... szerintetek? Még a lenmagolajat nem próbáltam... Az mikorra hoz eredményt Kérlek segítsetek!!!! Almát, banánt nem is merem adni neki, ezek után.... Jaj, és ha hozzátáplálunk,kell már itatni az anyatej mellett? Mert nekem a vizet nem fogadja el, cukros teákat meg nem akarok adni neki.....
2009. máj. 20. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
hőmérőzted?nekem picit kevesebb idő volt(5nap)és azt mondták min.10percig hőmérőzzem.ha nem megy adj neki feles tejet(ezt is gyerekorvos mondta)fele víz fele tej
2009. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, hőmérőztem.... de már sajnálom a kis végbelét.... Felestej? köszi! Azt is kipróbálom!
2009. máj. 20. 17:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekunk bevalt a kammillatea tomenyen,pici cukorral. Es beallt nekunk egy par nap utan.
2009. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem zavarja feleslegesen macerálod, tök normális dolog. Nyugodj meg, egyik ismerősöm babája csak 20 napig nem kakilt, csak utána kapott gyógyszert. Persze kisebb volt, de szerintem neked sem kellene aggódnod.
2009. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Őszibarack+ itasd kamilla teával.Nálunk ez a probléma 4 hónaposan jelentkezett,a védőnő javaslatára keztünk kóstoltatni és ezért kezdtünk őszibarackkal,aztán sütőtök.(fagyasztva tudsz venni,ha kiolvadt a héjját le tudod venni a baracknak)Azt mondta,hogy már az összes anyatejet megemészti és ezért kevés a salakanyag.Elkeztünk gyümit enni 1-2 nap alatt lett kaki.Aztán rendszeres gyümievés mellett 2-3 naponta simán volt,most ott tartunk hogy 3x szopizik 2x eszik"szilárdat" és átlag napi 1-2 kaki van.Már 6.5 hónapos kisnagylány :-)
2009. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a barátnőm babaája egyszer 9 napig nem kakilt

tisasent szerintem ne

kell már itatni, ha hozzázáplált

kicsi cukrot tegyél bele, az az emésztésnek is jó

2009. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem egyszer azt tanácsolták,hogy az almát lereszelve(vagy a levét)csak úgy adjam ha már állt egy darabig és barnult,mert akkor hashajó hatású,amúgy hasfogó hatása van.Tisasent nem ajánlom,hozzá lehet szokni.
2009. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is az őszilé jött be, méghozzá rendesen.
2009. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekeünk ez rendszeres volt!most 7 hósak vagyunk!és mivel már mindent eszünk ezért két naponta napi minimum 2kaki van!kezd el adni neki a glicerines végbél kúpot!vény nélküli!de csak épp,hogy egy negyedet!majd félóra múlva megint negyed,majd megint!itasd tömény kamilla sok cukorral langyosan!hozzá kéne mostmár táplálnod és eljutni odáig,hogy kapjon olajat,vagy margarint!mert az segíti az emésztést!ja és a lényeg,ha szopizik,akkor igyál egyél te olyan dolgokat,amik téged is meg hajtanak!ez át megy rá is!nekünk ez vált be!sikert!!!!!!!!!!
2009. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!