Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha rajtad múlik, hány hónapos...

Ha rajtad múlik, hány hónapos korig fogsz szoptatni?

Figyelt kérdés
Még nincs meg a pici, de azt olvastam, hogy 9 hónapos korig van értelme, azután inkább érzelmi dolog. Szeretnék lelkileg felkészülni.
2009. nov. 3. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

én úgy voltam vele,hogy amíg elég tej van számára addig had szopjon.pont 9hónapos volt,mikor maga magát leválasztotta.igaz,addigra már én sem bántam,hiszen jól már nem lakott vele,és valahogy nem éreztem már annyira "létfontosságúnak"

és ezért nem kell lepontozni.

2009. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Most 1 éves, ő szerintem meglenne nélküle már régóta, de én úgy gondoltam, hogyha sikerül, akkor húzzuk ki tavaszig, hogy így a járványok idején legyen egy kis plusz immunerősítő...
2009. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 6-9 hónapig terveztem, gondoltam majd ő eldönti. Aztán úgy döntött, hogy 3 hónapig kér belőle...
2009. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Én viszont úgy olvastam,hogy egy éves korig táplál:))

Mindegy,hát amíg van addig,de ez nem azt jelenti,hogy fonnyadásig szívhatja a cicim:DErősebb leszek mint anyuci,neki már csak szó szerint egy mazsola szem maradt utánam:D

Amúgy körülbelül egy éves korig én örülnék,de attól tartok sajnos,hogy nagy cici(már a terhesség előtt is) ide vagy oda, nem lesz elég neki még 6 hós koráig sem:(Pedig én nem szeretnék tápszerezni:(

2009. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
még nekem sincs babám, de 9-10 hónapos koráig szeretném szoptatni. esetleg 11.
2009. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Az elsőt 14 hónapos korági szoptattam. A kicsi most 10 hónapos, még szopik, szeretném még tavaszig szoptatni, hogy ezt a telet átvészeljük!
2009. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Ugy gondolom hogy az erzelmi dolog nagyon fontos.Lehet hogy brutalis szamokat irok.Elso gyerek:27 ho,2.gy.:34ho,3.:2o ho meg szopizik.Az anyatej 1 eves kor utan meg taplalobb,ellenanyagtartalma no.Addig szoptatom amig el nem valasztja magat,de nalam 3 ev a hatar.
2009. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
1,5 -2 éves koráig. Fiam is 21 hónapig cicizett.
2009. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
1 éves koráig mindenféleképpen, de majd ő eldönti. Most 9 hós.
2009. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
1 éves koráig. Most 9,5 hónapos, de kb. 1 hete napközben már nem akar szopizni. Szerintem szép lassan leválasztja magát, amit nem bánok, mert tejérzékeny, így ha véletlenül tejtartalmú dolgot eszek, rögtön ekcémás lesz a bőre.
2009. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!