Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babával lehet e...

5 hónapos babával lehet e srtandra menni? Hol van olyan strand Budapesten ami "bababarát" pl. lehet szoptatni és a víz is megfelel a picinek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a paskálon a gyerekmedencében simán tudtok fürdeni, de én nem vittem volna az enyémet 5 hósan.

2010. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én lányom is 5 hós..már 2x voltunk a paskál strandon,a gyerekmedencébe is bevittem...imádta!semmi baja nem lett töle!!
2010. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi,de jó...megnézzük,hogy bírja..1-2 órától a késő délutáni időkben sz.tem nem lesz baja...

Utolsótól: Szoptatni lehet ott valahol?

2010. jún. 20. 10:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Kijelölt hely nincsen...De ha hátul a foci pályánál találtok helyet,ott nincsenek sokan,és ha visztek egy félsátrat,akkor ott lehet szoptatni..Sajna ennyit tudok egyenlöre mondani..Valahogy megtudod oldalni,amikor mi voltunk,rengeteg kisbabás anyuka volt kint..Ők is ilyen sátor szerűben oldották meg!!!
2010. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!