Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kit miért érdekel, hogy...

Kit miért érdekel, hogy lepontozza a másik?

Figyelt kérdés

Én soha nem nézem,hogy engem lepontoznak-e,vagy sem.

Nem is érdekel.

Bár én nem szoktam b.u.n.k.ó.n válaszolni senkinek...

Nemrég megnéztem egy válaszomnál,hogy mennyire hasznos válaszokat adok,és ha jól emlékszem,akkor 86,vagy 87 százalékot kaptam...


2009. nov. 3. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érdekel, de ez miért baba téma?
2009. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most akkor megnézed, vagy sem a lepontozást?! :)

Ez ugyanolyan, mint a Mónika show vagy a Győzike műsora. Senki nem nézi, mégis mindenki tudja, mi történt az adásban.

Igen, én szoktam megnézni, hogy mennyire tartják hasznosnak a válaszomat. És fölöttébb bosszant, ha a munkámmal kapcsolatos kérdésben tuti jó választ adok, mégis lepontoznak. Babás példát mondok erre, mert mégiscsak a babás rovatban vagyunk.

Kell-e nyugdíjjárulékot vonni a terhességi gyermekágyi segélyből? Megírom, hogy nem, és ez teljesen biztos, nap mint nap ezzel foglalkozom, erre lepontoznak, és harciasan kijelentik, hogy már hogyne kéne!!!

2009. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
engem ez már nem érdekel. ha akarnék, tudnék 97%-os lenni, mert tudom, hogy mit szeretnek olvasni az emberek, és mi az, amit nem, de ettől függetlenül úgy gondolom, hogy itt a VÉLEMÉNYEMET kell leírni. ami általában szubjektív. az emberek meg szeretnek bírálni. ha már vezető pozíció nem jutott neki, legalább ennyi legyen, hogy itt lepontoz :)))
2009. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak azért néztem meg,hogy hány százalékos vagyok,mert hogy ügye feltettem ezt a kérdést,és nem akartam,hogy azt gondoljátok,hogy én mennyire levagyok "százalékolva"...

Amúgy azért kérdeztem,mert olvastam valakinek a felháborodását itt a babás kérdéseknél,aki válaszolt valakinek,hogy miért is lett ő lepontozva,mikor tökre jót írt...

Nem értem miért lényeges ez....

Az a lényeg,hogy segítsünk egymásnak,nem hogy a pontokat nézegessük...

Legalábbis szerintem..

2009. nov. 4. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!