Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak őszintén! Kinek van...

Csak őszintén! Kinek van otthon bébikompja?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 10:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
nekunk sincs
2009. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
68%

Nekünk is volt,nagyon szerette a kisfiam,mert egyedül eljutott mindenhova ahova akart:D,már nincs rá szükségünk(kb.8hós korában kapta),de 11hósan már egyedül ment:)

Üdv.14hós kis" rohangáló" anyuja

2009. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
68%
Kapott a picim a nagyapjától egy bébikompot kb.5hónapja. Legtöbb 3-4 alkalommal ült benne.
2009. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk volt 7 hósan kapta sokat volt benne mert szerette hogy egyedül eljut bárhová,10 hós korába indult el most 17 hós.Nem tudom miért ellenzitekezt a bébikompot?A nagy lányom detto igy volt.
2009. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk van.
2009. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
68%
nekünk csak volt. már nem használjuk. a fiam szerette, de nem volt benne sokáig.
2009. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Nekünk is volt. Luca imádta, nagyon sokat használta. Van egy barátnőm, az ő anyukája kiakadt, mikor szóba került a dolog, és azt mondta, utálja a kompot. Nem értettem. Ez hülyeség. Annyak idején nekünk is volt, az elején 3 síma színes csúsztatható golyóval. És? Melyikünk lett mozgássérült emiatt??? Nem kellene minden újításnak bedölni. Aki betiltotta nyugaton, bizonyára sok tapasztalattal és empátiával rendelkezik. Miért baj az, ha a kompban kavircol, ahelyett, hogy egy helyben fekszik, vagy ül? Szerintem tök jó dolog. A lányom sokáig használta, előbb csak ült benne, aztán kevert vele. Sokkat több dologgal, ismerkedhetett meg így, önállóan mocorogva.

egy 13 hónapos kislány anyukája

2009. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk is volt a lányom 7 hónaposan kapta, imádta. Nagyokat kacagott benne. De sokáig nem használtuk, mert a kisasszony úgy döntött, hogy siet valahova és 9 hónapos kora után nem volt hajlandó beleülni, inkább sétált a bútorok mellett, 10,5 hónaposan önállóan elindult.
2009. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Nekünk is van, a fiam 8,5hós és kb 2hete vettük neki!

Imádja, hogy oda megy, ahová akar, persze az mindig ott van ahová neki nem lenne szabad :)

És nem bánom, hogy megvettük!

Nekem is volt és semmi bajom :D (sőt annak is biztos volt, aki most annyira ellene van)

Szép napot

2009. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
77%
Nem minden tökéletes, amit nyugaton csinálnak, sőt! Nem tudom, miért kell azokra, mint etalonra tekinteni. Én annak idején szerettem a járókát, és a kisfiam is a bébikompot. Nem lehet pár hónapos, másfél éves totyogókat egész nap szabadon hagyni, igen kimerítő, és balesetveszélyes. Egyébként nagyon ocsmány dolog lehülyézni a saját nemzetedet...
2009. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!