Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télen amikor mentek a babával...

Télen amikor mentek a babával bevásárolni, (babakocsival) akkor teljesen levetkőztetitek? Vagy arra a pár percre nem kell?

Figyelt kérdés
Ha pl DM-be szeretnék beugrani, akkor elég nehéz levekőztetni mert kantáros overáll+kabátja van, meg amúgy is ordít ha öltözni kell. CSak ugye előre nem lehet kiszámolni, mennyi időt töltök a boltban. Leht 5 peerc, de akár fél óra is, ha sokan vannak. Mit vesztek le a babáról a boltban?
2009. nov. 3. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is vetkőzteted le, de a sapka levétele, a kabát kigombolása elengedhetetlen. Sőt, ha be van még pluszban takarva, akkor a takarót is vedd feltétlen le. És fél óránál többet semmiképpen ne hagyd így. Ha látod, hogy hosszú a sor és nem fogsz végezni, akkor vedd le a kabátot is.
2009. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tudom, hogy csak rövid időre megyünk a boltba, a sapit leveszem róla, a kabátot meg kigombolom. Múltkor a Tescoban voltam a gyerekkel (13 hós), ott viszont levettem róla az overált, mert nagyon meleg volt benn, és legalább egy órát tekeregtünk. Nekem is méltatlankodik öltözés közben, de inkább 5 perc sírás vetkőzés-öltözés közben, minthogy bemelegedjen és megfázzon, ha kimegyünk az utcára.
2009. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én olyan ruhába próbálom öltöztetni, amit le tudok róla venni. Harisnya vastag naci, h.ujjú body pulcsi + meleg kabát, és így a kabátot nyugodtan levehetem róla, mert azt viszonylag könnyen fel tudom rá adni. + a sapit is leveszem.
2009. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!