Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télen ha babakocsival bementek...

Télen ha babakocsival bementek valahova, levetkőztetitek a babát?

Figyelt kérdés

Még csak most fogok a picúrral bemerészkedni Tesco-ba, postára, bankba stb., és nem tudom eldönteni, hogy most kint hideg van, bent meleg, nehogy leizzadjon, és megfázzon.

Viszont nekem annyira macerásnak tűnik a babakocsiba levetkőztetni, aztán meg fel. Ti hogy oldjátok ezt meg?

Pl. most hétfőn el kell mennem a bankba, és vinném magammal, de ezen gondolkodom egyfolytában, hogy hogyan lehetne.


Megköszönném, ha megosztanátok velem ti hogyan csinál(t)játok.


2010. nov. 19. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én leveszem a sapkát, kigombolom a kabátot, kizippzárazom az overált. Ha 15-20 percen belül végzünk, akkor ennyi. Ha pl. orvoshoz megyünk és sokat kell várni, akkor úgy öltöztetem alá, hogy le tudjam venni a kabátot, overált róla. Persze hogy le kell vetkőztetni, hisz beizzad.
2010. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezt utálom én is,ezt az állandó öltözködést. Én mindig levettem róla az overált.
2010. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom overálja van a picinek. Én csak egy nagyon vastag zsákot használtam télen, alatta rugi volt. Így ha valahová bementünk, csak szétnyitottam a zsákot, és máris csak rugiban volt. Érdemes venni egy ilyet, szerintem megéri. Az autósülésbe is be lehet kötni, így ott us csak szét kell húzni a zippzárt. Nem macerás, a gyerek sem üvölti végig az öltözést. Csak beleraktam rugistól, sapi, és már indultunk is.
2010. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is csak úgy gondoltam, hogy legalább kicipzározom, és a sapit leveszem. Igen, overálunk van.
2010. nov. 19. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de milyen fajta ez a zsák, amivel be lehet kötni autós ülésbe is? Hol lehet venni?
2010. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hú, nem is tudom hol lehet kapni, mi örököltük . Nagyon jó, tényleg hasznos. Sajnos kölcsön van adva, így lefényképezni sem tudom. De gondolom lehet kkapni, majd megnézem a neten holnap, ha még aktuális lesz.
2010. nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Na ilyeneket találtam, amik hasonlóak a mienkhez.

Az a lényege, hogy nem kell agyonöltöztetni, a zsák hátulján van 3 lyuk, amibe bele lehet fűzni a biztonsági övét a hordozónak, és úgy kel belerakni a babát, majd felhúzni a zipzárt.

és lehet is indulni.

Menet közben a zipzárat lehúzni, és a baba nem sül meg. Ugyanúgy be van kötve.

Első télen szerintem ez a legpraktikusabb.

Én ezt raktam át mindig a babakocsiba is.

2010. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!