Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kereszteltetted meg a...

Miért kereszteltetted meg a babád, gyermeked?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 21:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ui:bocsi fáradt vagyok,szval a kicsinek erőltették a keresztelést..
2009. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Én sem vagyok igazán vallásos, mégis volt templomi esküvőnk, és bevallom őszintén inkább azért, mert én meg szépnek találom (és azért ennyire hívő vagyok, de a papokban nagyon nagyon nem hiszek, szerintem ők a legképmutatóbb emberek a politikusokon kívül!!!). Na, de a lényeg, hogy azért lesz majd keresztelőnk,mert a párom viszont vallásos és ő szeretné inkább.
2009. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

Én nem fogom megkereszteltetni. Párom és az egész család szeretné, de én nem.

Engem sem kereszteltek meg picinek, így nagyobb koromban dönthettem és katolikus lettem. Nem érzem hátrányát,h. nem kereszteltek meg a szüleim. Igazából apukám nem akarta, pont azért,h. én dönthessem el. A kisfiamnak is meg szeretném hagyni a döntés lehetőségét.

2009. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%
Én elég babonás vagyok,azért kereszteljük a gyerekeket minél előbb, hogy a rossz szellemektől megvédjük őket.
2009. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!