Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik el este ilyen...

Miért alszik el este ilyen későn a 3 hónapos babánk?

Figyelt kérdés
Napi program: kb. 7.30-kor kel, aztán kb. 10-től alszik 1,5-2 órát, de csak kinn a babakocsiban. 12 körül eszik megint, aztán evés után 1,5-2 órával ismét elalszik kinn a kocsiban. 15 után eszik újra. Ezután már szinte sose alszik, max fél órát ölben. Este 8 után fürdés, aztán kaja. És ezután is csak 1,5-2 óra múlva hajlandó elaludni, de olyan is volt már, hogy este 9-kor evett, és éjfélkor megint adtam neki enni, mert addig nem aludt csak 10 percet. Mit csináljak?
2009. nov. 2. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem elég sokat alszik a picid napközben. Mi is 3 hónaposak vagyunk, napközben max. 2 órát ha alszik összevissza, és 9kor rakjuk le aludni. Hajnalban kel cicizni és reggel 7-7.30ig alszik tovább.
2009. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
légy türelmes, a mi fiúnknak is jóval kevesebb volt az alvásigénye az elején, most majdnem kettő, és bár nyugtalanul alszik az óraszám ma mr átlagos, nem minden bébi alszik annyit, amennyi a köyvben van. ha nem nyűgös és amúgy jól fejlődik ez rendben van.
2009. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is gyakran van éjfél körül az utolsó etetés, mert ha 8 , fél 9 körül eszik, mint most, akkor nem bírja reggelig. (7-8-9 körül ébred). Én amúgy is bagoly típus vagyok, inkább tovább fentmaradok, minthogy reggel 6-kor, vagy még korábban keljek.. :)
2009. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!