Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babank most 5 honapos es ma...

A babank most 5 honapos es ma legalabb 8-szor volt szeklete egy-egy kicsi de nem volt egy sem hig! Maskor meg nincs. Szerintetek mi lehet az oka? Talan virozis?

Figyelt kérdés
Mar egy honapja hogy be van vive neki a deli etkezesenel a murok krumpli meg alma barack es a tegnap volt eloszor a BANAN!! lehet az okozoja??
2011. jún. 15. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
nálunk akkor volt ilyen amikor elkezdtük a hozzátáplálást ˙(6 hósan) illetve éppen akkor kezdtek jönni az első fogai is. kb egy hétig tartott aztán ahogy jött elmult ez a "sok kicsi kakis" időszak.
2011. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A banán hasfogó, attól biztos nem. Szerintem fogzás lesz. Ilyen kor körül szokott kezdődni ez, nálunk is eltartott egy darabig. Azt hittem sose érjük meg, h csak napi egy legyen. De eljött. Ha normális állagúnak látod a székletét (ami lehet még nyálkás is lesz!), akkor nyugi, nemigen van ott probléma.
2011. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ez már 6. napja tart. A dokinő szerint valami vírus lehet, vagy fertőzés. Nálunk már leadták a széklet mintát elemzésre, mert nem múlik neki. :(

Először én is azt hittem, hogy a foga, mert nyálzik ezerrel, meg mindent gyömöszöl a szájába. De azért 3 nap után már rájöttünk, hogy más lehet a gond.

2011. jún. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!