Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 5 hónapos, a fejkörm...

A kisfiam 5 hónapos, a fejkörmérete 43cm, a doktornő azt mondta, ez nem túl jó, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
most 65cm és 6330g,születéskor 34cm volt a fejkörmérete.
2009. nov. 2. 19:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Olvastam a riportot,már időpontunk is van az orvoshoz, azóta havonta 2 cm-t nő a buksija,most vagyunk 4 hónposak.Egyébként több anyukával is beszéltem a betegségről,olyanokkalakik mártúlvannak a műtéten.Remélem mi nem jutunk idáig....Egyébként az elsőhónapban semmi sem tüntfel,a másodikbanugrott nagyott a kerülete.
2009. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
biztos,hogy minden rendbe jön veletek,ahogyan olvastam ez egy nagyon jó orvos,jó kezekben vagytok,én igy ismeretlenül is nagyon sok erőt,és kitartást küldök neked,kivánom,hogy rendbe jöjjön minden!ha tudod ird le a fejleményeket!minen jót!
2009. nov. 5. 22:47
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm!Egyébként nektek mit mondott az orvos?Írj privát emailt
2009. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!