Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostanában két hetes babátokka...

Mostanában két hetes babátokkal hogy alakul a levegőztetés, sétálás, már vittétek ki, ha nem, mikor hogy tervezitek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Az én babóm is két hetes, és már kitoltuk a levegőre babakocsiban, persze csak egy fél órácskát, de jó nagyot aludt utána. Legközelebb lehet hogy egy kicsit több időre visszük ki, ez függ attól is hogy milyen az idő, mert -10 fokban nem szívesen hagyom kint sokáig, de még nem olyan vészes, ügyelek arra, hogy süssön rá a nap.

Jó babázást!

2009. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 hetesen csak akkor vittem ki, mikor muszáj volt.

Fokozatosan kell a kinti levegőhöz szoktatni. Először öltöztesd fel, mintha sétálni vinnéd, és úgy szellőztesd a szobát, amiben van. Minden nap egyre több ideig. Aztán néhány percre menj le vele sétálni, ilyenkor is naponta egyre hosszabb időre. Ha már hidegebb lesz, kend be az arcát popsivédő krémmel, hogy ne csípje ki a hideg.

Nekem azt mondta a védőnő, hogy -1 fokba még kivihetem (8 hetes múlt most), de hidegebbe inkább ne.

További tippeket találsz itt: :)

[link]

2009. nov. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!