Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Levegőztetés hány fokban?

Levegőztetés hány fokban?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos múlt. Az érdekelne, hogy a kinti levegőzés hány fokig történhet. Jön a hideg. Mínuszba is kimehetünk sétálni?
2010. nov. 29. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy -5 fokig ki lehet vinni a babákat.Sajna nekünk mindegy ugyanis a nagyot suliba kell vinni,akkor is ettől hidegebb van,de igaz az vagy 10 perc.:)Óra hosszákat nem lehet eltölteni.:)
2010. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen kimehettek, sőt ajánlott kivinni a kicsit! Egy 6 hónapos babával már nyugodtan mehettek akár -5 fok alatt is, persze rendesen felöltöztetve és persze ne legyen köd. Ha megszokja, hogy mindennap kint van, még a betegségeknek is ellenállóbbá fog válni. Az én gyerekeim még a hideg téli napokon is kint aludtak naponta 2x... egész télen nem is voltak betegek.. persze, ebbe biztosan belejátszik az öröklés is, de a friss levegő is sokat számít. Nem szabad egész télen begubózni, csak rosszat tennél vele!
2010. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
[link] Hát, igen, ha hidegben (mínuszokban) nem lehetne kivinni a kicsiket, az északi népek októbertől májusig ki se vihetnék őket...
2010. nov. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi eszakon elunk, itt -10fokig kint is alhatnak a babak babakocsiba. Tudom furcsan hangzik, meg en se mertem ilyen hidegbe kitenni a babamat.
2010. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki lehet vinni csak jól fel kell öltöztetni.
2010. nov. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!