Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » +5 fokban is adjam rá az...

+5 fokban is adjam rá az overált 4 hónapos kisfiúra?

Figyelt kérdés
Olyan hülye ez az időjárás, már utálok elindulni, mert mindig nagy dilemma, menyire öltözteessem fel.
2011. okt. 17. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha babakocsiban fog ülni, akkor én adnék rá, esetleg alá még ne öltöztesd be annyira. Body, pulcsi, harisnya vékony nadrággal vagy egy vastag nadrág. Szerintem ennyi elég, és ha fázik még betakarhatod pléddel.
2011. okt. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ráadod, akkor ne takard be. Mondjuk, én ilyenkor csak egy kabátot,vastagabb nacit adtam és egy pléddel takartam be. Az overált a valóban hideg időre tartalékoltam. Amit az első írt, én télen, fagyokban adtam rájuk,akkor,mikor órákig aludtak kint.
2011. okt. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

persze h add rá!

ő csak fekszik a kocsiban,ezért mondják h eggyel több réteget kell ráadni mint amit te felveszel.

2011. okt. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, és akkor nem elég alá egy hosszú ujjú body+harisnya? Cherokke anyagoverálról van szó, tehát nem orkán. Ilyen macifüles.
2011. okt. 17. 08:54
 5/7 A kérdező kommentje:

Tehát pontosan ilyenünk van, csak ugye nagyobb:)


[link]

2011. okt. 17. 08:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Én télen 10 fok alatt igy öltöztettem:

rövidujju body

hosszu rugi(ezek vékony anyaguak)

egy együttes-melegitöszerü,időtöl függött hogy vastagabb vagy vékony

és erre az overáll.

2011. okt. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja! nekünk orkán overáll volt,az jobban véd a széltől,de abba gondolj bele h egy body-harisnya,és egy ilyen overáll kombóban ahogy irtad,de tudnál kint ücsörögni a padon?mert én megfagynék.
2011. okt. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!