Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Husbol milyen mennyiseget es...

Husbol milyen mennyiseget es milyen gyakran kapjon egy 11 honapos nem nagyevo baba?

Figyelt kérdés
kislanyom kis mennyisegeket eszik meg, napi 3-4x kap szilard etelt, szinte minden nap kap husit, ha nem akkor tojassargat a fozelekebe, esetleg sajtot. minden nap eszik joghurtot, tejtermeket, emelett este es reggel szopizik es sok fele mindent eszik. hiaba teszek 2 jegkockanyi husit, a 100 g fozelekben nagyon husizu , ha tobbe teszem akkor meg ugyis megmarad. tobbszor nem merem adni neki, hogy ne terhelje a vesejet meg, viszont keveset sem szeretnek adni. mennyi az a husmennyiseg ami eleg lehet a szamara?
2009. nov. 2. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Heti 3-4 alkalommal ajánlott, de például a tojássárgájával ki lehet váltani.
2009. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze, de milyen mennyisegu hus ajanlott? mert nem mindegy, hogy hetente ennyi alkalommal hany grammot kap:)
2009. nov. 2. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz, a fiúk még csak 8 hónaposak, de én úgy számolom ki, hogy a nekik való bébiételes üveg tartalmát (163 gr) elosztom a benne lévő hús mennyiségével (8,5%)Így 1 napra 13 gr jut. Nem tudom, mekkora ez az érték a nagyobbaknak való bébiételnél. Én minden nap adok nekik húst, még most fogjuk bevezetni a túrót és a tojást.

Remélem, tudtam segíteni

2009. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én minden adag főzelékbe, amit megeszik 1 jégkockányi hust tettem, és napjában 2X evett ilyen főzeléket, a többi gyümölcs és tej volt. Ennél több nem kell!
2009. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!