Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Darált háztartási kekszet...

Darált háztartási kekszet hány hótól ehet a baba és mennyi mennyiséget?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
8 hós szerintem várd meg vele, mert lisztes étel. próbáld inkább a szájába adni, hogy rágcsálja először. igy nagyon keveset fog belőle megenni, de ha allergiás a lisztre, akkor az a kis mennyiségnél is előjön. ha nincs vele gond, akkor viszont tehetsz a gyümijébe nyugodtan utána már darálva.
2009. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 4 hótól adtam nekik almával,vagy őszibarackkal keverve.Semmi bajuk nem lett tőle.
2009. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg 6 hónapos korban ajánlott bevezetni a glutén tartalmú ételeket, így a kekszet is. De ha kicsit előbb adod neki akkor sem lesz baja szerintem. Amikor még mi voltunk kicsik, már három hónapos kor körül adtak a gyereknek reszelt almával.
2009. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Nem fogsz látni rajta semmit, ha allergiás is rá.

A glutén tönkreteszi a bélbolyhokat és nagyon komoly bajai lesznek később. De nem most.

Úgyhogy ha nem kell, akkor hanyagoljad minél tovább. Ehet helyette pl. puffasztott rizst. Meg egy csomó mindent.

2009. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!