Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kenhetek baby luuf balzsamot...

Kenhetek baby luuf balzsamot az orra alá?

Figyelt kérdés
Csak egy nagyon picit gondoltam, h hátha jobban szelelne az orra és megindítaná a váladékot!?7hósak vagyunk, már 12napja náthás
2009. nov. 2. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia,

a betegtájékoztatóban elvileg az van, hogy csak a hátára szabad, még a mellkasára sem. nekem is nagyon taknyos volt a fiam, éjjeleket jól megszenvedtük, de én nem mertem. inkább a párásítóba pár csepp eukaliptusz vagy valamilyen mentás olaj.

üdv, 11 hónapos kisfiú anyukája

2009. nov. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is érdeklődtem a patikában, nem javasolnak semmilyen kenőcsőt az orra alá. ( neogranormont esetleg ha kivan dörzsölve) Nekem is a párásitóba cseppentve ajánlották.Jobbulást nektek!
2009. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az én fiam is rettentő taknyos volt, és épp elég volt az amit a hátára kentem.
2009. nov. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne kenj, de van a gyógyszertárban Naturlandos /Unguentum nasale/ orrkenőcs, én azt használom most is a 9 hónapos fiamnak, és nagyon jó. 250 forint körül van az ára, Sterimar orrspray, és van egy új Calcium Kid /1250.-/ szirup, eper ízű nagyon szereti, ettől jóval kevesebb a váladék nála. Szerintem próbáld ki. Jobbulást!Remélem tudtam segíteni.
2009. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem kenek akkor!
2009. nov. 2. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!