Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Luuf balzsamot hogyan lehet...

Luuf balzsamot hogyan lehet hasznalni, ha homeos bogyokat is szed a kisfiam?

Figyelt kérdés
Nagyon meg van fazva szegeny,rekedt,kohog,be van dugulva az orra,alig kap levegot,estere bekennem a hatat a balzsammal,de mennyit kell varnom,miutan homeos bogyot vett be?
2010. szept. 18. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Várni kéne?


Mentolosat csak szájon át nem lehet használni homeós cuccoknál.


Vékonyan kend be a hátát fürdés után, lefekvés előtt. Hidd el, sokkal többet ér, mint a homeós bogyók.

Stodalt adj neki, az nagyon jó a torkára.

Tengervizes orrspré, utána várj pár percet és porszívózd ki az orrát. Orrcseppek nem jók, mert felmarhatják az orr nyálkahártyáját.


És vidd el orvoshoz!

2010. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? Én pont hétfőn kérdeztem dokinkat ezzel kapcsolatban(balzsammal kapcsolatban) és ő azt mondta,hogy még túl kicsi a fiam(7 hós) hozzá. Az illóolajoktól akár légzési baja (mondott rá valami szakszót,de már nem tudom mi volt az). Úgyhogy mielött használnád inkább hívd fel a dokitokat
2010. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

dehogy lesz légzési gond....jajjjjj

egyszerre ne használd. még vékonyan se kend be ha homeo bogyót adtál. vagy ezt vagy azt használd. de inkább balzsamot. érzi a pici bőre, hogy jót tesz, jobban alszik is tőle.

2010. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

A dokinő igenis ezt mondta. Ha nem hiszed sajnálom,én csak azt írtam,amit nekem mondtak.Biztos volt olyan baba a praxisa során,aki így reagált.

2010. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sziasztok,6 honapos a kicsim es elvittem tegnap a dokihoz,de mi Franciaorszagban elunk es itt ugy van,hogy be kell jelentkezni a gyerekorvoshoz is,es itt a keruletben van egy doktorneni aki annyira nepszeru,hogy szept.30-ra tudott idopontot adni meg ez ven f...,aki tudott fogadni este 8-kor,amikor a kisfiam tobbnyire mar lefekveshez keszulodik,meg beteg is,ezert aztan vegig orditotta a vizitet,amitol a jo doktor bacsi ugy nezett ra,ugy is bant vele,mint ha budos volna(nem volt az),azt mondta adjak neki mezet!!!na meg felirt 2 gyogyszert,az egyiket megprobaltam beadni,de a fiam szembekopott vele,a masikkal megvarom apat,mert 1000 mellekhatasa lehet,nem tudom leforditani,hogy mi,szivritmuszavar,egyebek...:((nem hinnem,hogy be fogom neki adni.szoval,nalunk egesz jol bevalt a homeopatia,a fiam is elfogadja immel-ammal,a luuf balzsamot meg nem probaltam, nem kellett..azert gondoltam,hogy kolcsonhatasba lephetnek,mert ugy tudom,az illoolajok boron keresztul is felszivodnak.hat lehet,ma mar nem kap tobb bogyot,hanem majd este a balzsamot vekonyan.mindenkinek koszi a valaszt!
2010. szept. 18. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!