Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj vasalás előtt fésülés...

Haj vasalás előtt fésülés könnyítő balzsamot sem szabad használni? Az is beleég a hajamba, ha rámegyek a vasalóval?

Figyelt kérdés
légyszi a kérdésre válaszoljatok, nem szeretnék olyan válaszokat kapni, amikben 20 soron át arról olvashatok, hogy mért ne vasaljam a hajam! köszönöm :)
2011. jan. 4. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Gliss Kur balzsamot használok az a 19 vitaminos.

Jól fésülhető a hajam tőle ill. vasalás után puha :)

De miután be balzsamoztad a hajad ki is kell öblíteni utána használhatsz hővédőt és úgy vasald.

18/F

2011. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem ilyen rendes spray-m van, azt is ki kell öblíteni? :)
2011. jan. 4. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

sampon, balzsam, pakolás, kifésülő spré, hajvégápoló, hajdúsító, hővédő....anyáááám...ezt ti komolyan mind a fejetekre kenitek? komplett drogéria gecc...:D

najó. figy. sztem fújd rá, fésüld ki, aztán mosd ki azt kész :D nemtom mit lehet ennyit problémázni a hajatokon minden 2. kérdés arról szól h mitcsináljak a hajammal, törik, szakad, hullik, stbstb

2011. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell kimosni. Nyugodtan fújd be vele, de ha nagyon eláztatod, akkor várj, míg szárad egy kicsit.Az a legjobb egyébként, ha este fújod be, és reggel vasalod a hajad, és vasalás előtt hővédőt használsz.

Az előzőnek: Jó nagy bunkó vagy...

2011. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
anyám!!:)szerintem vagy már olyan érett hogy eltudod olvasni a doboz hátulján lévő kisbetűket,és ott feketén-fehéren le van írva hogy ki kell-e öblíteni,de ha lusta vagy elolvasni,akkor válaszolok:Nem-nem kell a kifésülőbalzsamot kimosni!!:)a sima balzsamokat,és különböző pakolásokat azt igen!!de a gliss-kur meg ehhez hasonló fújós cuccokat nem!!
2011. jan. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

azért kérdeztem rá, mert csak annyi az infó a hátulján, h milyen hajra való+, h minden napos használatra, de akkor meg nyilván nem mosom ki minden nap és ezért kérdeztem, hogy beleég-e :)


amúgy meg második még jó, hogy kiemeltem, hogy ilyen jellegű kérdéseket NEM akarok kapni. köszi, hogy csak azért is írtál :)

2011. jan. 5. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!