Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baby luuf balzsamot hány...

Baby luuf balzsamot hány hónapos kortól lehet adni?

Figyelt kérdés
A beteg tájékoztatón 6 hónapos kor van írva,de az interneten 3 hónapos kortól ajánlják. Használta már valaki 6 hónapos kor előtt?
2010. okt. 6. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

betegtájékoztatónak hinnék.

én 1 éves kora után használtam, addig nem ismertem.

2010. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem használnám. Illóolajokat sem lehet minden félét csecsemőknek.
2010. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez kifejezetten csecsemőknek van, és nagyon jó megfázáskor.

most alszik a szobában a picim és ott van a balzsam is, de ha felébred megírom mi van ráírva.

2010. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ja bocs, most látom, hogy írtad, hogy 6 hótól van, nekem is így rémlett:)

én nem adnám előbb, mint 6 hó.

gyerekorvosunk pl a d vitaminból napi 5 cseppet ajánl, de én betartom azt, ami rá van írva, így 1-et adok.

cebion cseppből napi 3x30 ajánl, de betartom azt, ami rá van írva, így 1x10-et kap....

nem véletlenül vannak ráírva.

2010. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát igen én is a betegtájékoztatónak hiszek,de pont azért vettem mert az internetes betegtájékoztatók(akármelyik oldalt néztem) azt írják hogy 3hónapos kortól adható,erre a dobozban lévő meg 6hónapot ír.
2010. okt. 6. 20:24
 6/6 anonim ***** válasza:
A kisebbik gyermekem 7 hetes volt, amikor elkapta a tesójától a betegséget. A patikusom mondta, nyugodtan használhatom már nála is, csak jó vékonyan kenjem a hátára. Mellkasára nem szabad. Semmi baja nem lett, 3 nap alatt meggyógyult!
2010. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!