Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Luuf balzsamot miért nem...

Luuf balzsamot miért nem lehet a babák orra alá kenni?

Figyelt kérdés
Tegnap 14 hósom orra úgy el volt dugulva,hogy nem tudott enni,és kentem ebből egy kicsit az orra alá,és kidugult.De az van ráírva,hogy nem szabad.
2011. ápr. 11. 15:15
 1/3 Tinker Bell ***** válasza:

Azért mert lenyalogatja. Akkor nem gond, ha napközben vele vagy és figyelsz rá. Ha látod, hogy kidugult az orra, akkor letörlöd!


Mi is ezt használjuk! Nagyon jó termék! A mellkasára és a hátára kenj belőle egy keveset! Mi még felnőttek is ezt használjuk!

2011. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért sem lehet (de én is szoktam) mert ha sokat törlöd neki akkor ugye egy idő után már kicsit fáj az orra. Ez pedig mentolos, és csípi neki.
2011. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De legfőképpen azért nem, mert beledörzsölheti a szemébe!!! Ezért kell lehetőleg a hátára kenni, mert a mellkasán is hozzáférhet.
2011. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!