Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 honapos kisfiam mar 3...

9 honapos kisfiam mar 3 honapja nagyon rosszul alszik, mitol lehet ez?

Figyelt kérdés

Az ejszaka fel orankent felsirt, volt amikor visszaaludt egyedul volt amikor cicire kellett rakjam es ugy aludt vissza. Ennyire rosszul meg sosem aludt, pedig az utobbi idoben azt hittem ennel rosszabb mar nem lehet. Foga meg nincs egy sem, nem tudom az lehet-e, vagy szeparacios szorongas, de en ezt mar nem birom! Pedig birnom kell!

Mar komolyan nem tudom mit csinaljak, ehesnek biztos nem ehes, nem fazik, nincs melege, az inye sincs beduzzadva, nem tudom mi baja lehet...

Mikor fog javulni a helyzet? Ha a foga miatt van akkor 2 eves koraig amig az egesz ki nem jon addig nem fogunk aludni?

Ja es pontosan 6 honapos koraban kezdett el forogni, es azota mar lepeget a butorok mellett, lehet, hogy a gyors fejlodes miatt sem alszik?

Kerlek segitsetek!!!


2009. nov. 2. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:

3 hónap? Uhh te szegény!

Az én fiam is 9 hónapos mozgásfejlődés dettó, mi "csak" 1 hétig aludtunk így. Nálunk két fogacska miatt volt a zűr.

Panadol nem segít? Dentinox? Egy-egy próbát megér.

2009. nov. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat! A Dentinox-ot probaltuk de nem segit, a Panadolt meg nem, de ki fogom probalni.
2009. nov. 2. 08:36
 3/3 anonim ***** válasza:
esetleg chamomilla ch 15öt. az én kislányom, mióta megszületett így alszik. 10 és fél hónapos. még egy éjszakát sem aludt végig. az 5-6-7 kelés éjszaka mindig megvan. a védőnő mondta az elején, hogy ne aggódjak, majd ha 3, majd ha 6, majd ha 9 stb hónapos lesz, átalussza az éjszakát. hahaha. még a jelét se látom, hogy ilyesmire készülne. :(
2009. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!