Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fogadja el ma este a...

Nem fogadja el ma este a cicit 3 hónapos babánk. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Most apa kezében van. Kézben nyugodt, cicin sír. Nem menstruálok épp, bár egy hónapja megjött már. Lehet, hogy kistesó? Mi lehet?
2009. nov. 1. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Cumisuveget kap? Cumizik? Ha igen, akkor lehet, hogy cumizavar. Ilyenkor nem szabad neki egyket sem adni, csak a cicit. De szopasi sztrajk is lehet, arra is csak az a megoldas, hogy megprobalni minel gyakrabban ot mellre tenni. Attol, hogy esetleg terhes vagy, meg szopizna szerintem, bar ebben nem vagyok jartas.
2009. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kistesó van, még cicizne, én 6,5 hónapos terhesen még szoptattam... Valami más ok lehet. Három hónaposan növekedés ugrás van, ilyenkor többet akarnak enni a babák. Lehet, hogy azért sír, mert nem jön elég gyorsan olyan sok tejecske. Próbáld mellre tenni gyakrabban, próbáld álmosan szoptatni, vagy járkálás közben (ez kicsit nehéz, de ha már "ráharapott" leülhetsz). Pár nap múlva megoldódik, mire beáll a nagyobb tejmennyiség. (Aztán ha teljesen más oka van, akkor passz, de ez egy lehetséges.)
2009. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!