Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak a kör alakot...

Miért csak a kör alakot ismeri fel a formakirakóban?

Figyelt kérdés
Amikor formakirakózunk, egyből a körért nyúl és teszi a helyére. A többinek nem találja a helyét.
2009. nov. 1. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem irtad, hogy mennyi idos a dragad.
2009. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs, lemaradt. 13 hónapos kisfiú.
2009. nov. 1. 20:51
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem az a forma tetszik neki, és jó hogy felismeri hol a helye.

az én fiam is 15hós, de egyet se talált még a helyére tenni.ez nem nekik való játék még igazán.

2009. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem neki való, de nagyon szereti. Sokszor hozza, hogy játszunk.

Csak furcsállom, hogy azt az egyet egyből beledobja, a többit meg nem. Akárhogy forgatom a dobozt, a kör helyét egyből megtalálja.

2009. nov. 1. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

elso vagyok

az en lanyom 11 honapos

epp ma kerult elo az ilyen jateka (doboz, amibe bele kell celozni a formakat)

szinte minden format felismer (csillag, kereszt, haziko, kor, haromszog, sziv, negyzet, felor, ovalis) ha kerdezem, de meg nem tudja belecelozni a lyukba, csak rateszi.


De szerintem meg raer tudni a babad...

2009. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a fiam 15 hónapos, és az ő kedvence is a kör a formakirakóban. 10-ből 8-szor azt dobja be, 2-szer mást, vagy csak próbálkozik. Nagyon ügyes a babád, hogy a kört már tudja:) Gyakoroljatok sokat!
2009. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

11hónapos és felismer szinte mnden formát.gratulálok!

mindig örömmel veszem, hogy vannak csoda gyerekek,szuper anyukákkal!

2009. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

13 hós a lányom

neki is a kör kedvence, nem tudom miért :)


felismeri: a kört és a háromszöget. A keresztet és a csillagot gyakran keveri, a négyszög nem is érdekli.

Egedül a kör helyét ismeri fel egyenlőre, de csak próbálja beletuszkolni, önállóan még nem sikerül.


szerintem egyáltalán nincs elkésve, ahogy a tiéd sem. A lányom ráadásul nem is nagyon szeret ezzel játszani, csak a kedvemért babrál vele, magától sosem hozza, de pl a golyós drótpályás játékával meg szívesen molyol, pedig végső soron az is szem-kéz koordinációs+logiaki játék...

2009. nov. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2009. nov. 2. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!