Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hós kislanyom egyaltalan...

16 hós kislanyom egyaltalan nem akarja megenni a gyumolcsot. Ketsegbe vagyok esve. Mit tegyek? Hogyan vegyem rá, h megegye?

Figyelt kérdés
regebben, amig mindent mixeltem neki, 1eves kora elott, siman megette a banant, almat. most amiben megerzi azokat vagy darabosan ha adom, kikopi, egyaltalan nem eszi meg. a vitaminok meg ugye fontosak. a zoldsegek teren is valogatos, de abbol eszik, a karfiol es repa kifejezett kedvence. mar csinaltam csokis pudingot, belereszeltem az edes almat, kikopozte, vagy kedvenc kajajaba belecsempesztem, s amint megerezte, rogton kikopte. mas is van igy ezzel? neha mar a siras kerulget, ha nem akarja elfogadni, s turelmetlenne is valok. magamban latom a hibat, h rosszsul szoktattam. pedig mindig valami hullamja van, h eppen mit szeret, csak sose,m gyumolcs hullam. tudom, jonnek a fogai is, de amugy meg huslevesbol sok tesztaval karfiollal hussal rengeteget meg tud enni, akkor a gymolcsot miert nem? joghurtot is babapiskotaval nagyon sokat megeszik, de amint banant teszek bele, vagy barmi mas gyomolcsot, a kis kényes kikopozi. mit tanacsoltok???? varom hasonlo gondokkal kuszkodo anyukak tanacsaita, tapasztalatait. mert konnyu mondani hogy igy vagy ugy kellene...mar ugy erzem semmilyen trukk nem mukodik ezzel kapcsolatban.
2009. okt. 31. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld újra turmixolni neki.Ha úgy elfogadja akkor add neki úgy és később próbáld darabosan megint.
2009. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már turmixolva sem kell neki....
2009. okt. 31. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm lánya is ezt csinálta, ezért leturmixolta, felengette vízzel , és mint rostos gyümilét nagylyukú cumisüvegből simán kiissza.
2009. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!