Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tudnak a babák orrot...

Mikor tudnak a babák orrot fújni, szólni ha fáznak, vagy fáj a hasuk?

Figyelt kérdés

Mikor tud a baba egyértelműen megnyilatkozni? Mikor tud szólni hogy fázik, vagy melege van, vagy hogy fáj a feje, fáj a hasa, mikor szól, hogy éhes vagyok, mikor tudja kifujni az orrát, és mikor kezdenek egyedül öltözködni?

Tudom, hogy már kis korban ha melege van izzad, ha fázik remeg, ha éhes kivezet az etetőszékhez, de ennél konkrétabb megnyilatkozásra gondolok


2009. okt. 31. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem sokat segítek, de ma 1 éves a lányom, ki tudja fújni az orrát, ha odatartom a zsepit; ha éhes, mondja, hogy "esz", ha szomjas, hogy "isz".

Ezeket már tudja, a többit, majd meglátjuk. :)

2009. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor mikor megtanulnak beszélni,vagy legalább pár szavat mondanak amivel megértetik ezeket a dolgokat.Másfél,2éves kor korul kezdhetik.
2009. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!