Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még mindig nem tudom miért lehet?

Még mindig nem tudom miért lehet?

Figyelt kérdés
Már tegnap is írtam, de sajnos tanácstalan maradtam. Két hónapos babám, az utóbbi napokban van hogy felkel éjjel enni van hogy nem. A megszokott időben, amikor régen is ébredt, felkel, a cumit visszaadom neki, ha kell kétszer-háromszor is, és visszaalszik. Ha éhes lenne gondolom hiába adogatnám a cumit. VIszont van amikor vissakapja, és ugyanúgy nyűglődik, tehát éhes. Nem értem, most akkor adjak enni, ha nem kér akkor is, vagy ne? Ilyet még nem igazán hallottam, hogy hol eszik hol nem éjjel.
2009. okt. 31. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

A babák sem egyformák...

De 2 hónapsoan még igen kicsi, neki még kell enni éjjel.

Ha nem kér, elég neki a cumi, nem kell adni neki, de ha kér, adj neki.

2009. okt. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babám sem ugyanabban az időben kér éjszaka enni. 1 hét múlva leszünk 3 hónaposak, két napja éjféltől alszik reggelig. Nem biztos, hogy ez már így marad! :)Eddig amikor ébredt, adtam neki.Egy éjszakánk volt, amikor ez nem így történt. Akkor 2 óránként ébredt, de mire kivettem a kiságyból, és leültem vele, visszaaludt.Szerintem kínáld meg először ha ébred, ne a cumi legyen az első.
2009. okt. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehet, hogy szomjas? Mert nálunk akkor volt ilyen, mikor beindult a fűtésszezon, szárazabb a levegő a lakásban, és egy ilyen pici babának még nagyon érzékeny a nyálkahártyája. Esetleg kipróbálhatnátok valamilyen hideg párásítót, nálunk ez bevállt.
2009. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!