Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ment már bele szempilla...

Ment már bele szempilla babátok szemébe? Hogyan szedtétek ki?

Figyelt kérdés
6 hónapos múlt a fiam, és találtam egy szempillát a szemében. Nem tudom kiszedni, és nem tudom zavarja-e, bár a szemét nem piszkálja.
2009. okt. 30. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, majd kipislogja. Nem szabad a szemébe nyúlkálni! TILOS!
2009. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám szemében volt már rövidebb hajszál is. Nagyon zavart engem, őt abszolút nem. Kipislogta. Ne nyúlj hozzá, semmiképpen!
2009. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyet már én is kérdeztem 2X is, volt egy idő, mindig volt valami lányom szemében. EGyszer mindenki azt mondta, hogy szedjem ki egyszer azt, hogy ne bántsam.

Volt, hogy megpróbáltam, nem jött ki, kipislogta. Láthatóan csak engem zavart, őt nem.

Most 17 hós, 2-3x megpróbálom kiszedni ha nem jön, otthagyom...

2009. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, akkor hagyom. Köszi!
2009. okt. 30. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár hetes korában, amikor még nem nedves a szem, akkor benedvesített fültisztítóval szedtem ki, mert hiába pislogott, nem jött ki neki. Most már nem törődöm vele, mert ha zavarja, úgy mint mi, mikor vmi belekerül a szemünkbe, kipislogjuk.
2009. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet morbidul hangzik, de én anyatejet cseppentettem a szemébe ilyenkor. "Kimosta", kipislogta.
2009. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd kipislogja, ne piszkáld
2009. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!