Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szedtétek le a kiságy...

Mikor szedtétek le a kiságy oldalsó rácsait? Volt valami kiváltó ok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondoltam egyet és leszedtem,mikor 15 hónapos volt a lányom.

Mivel szépen le és fel mászott az ágyunkra,így gondoltam a kiságy is jó lesz így.16 hónapos és még nem esett ki belőle.:)

2011. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem szedtük le!!!Azért vannak hogy védjék a babát az ágyból való kieséstől!
2011. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét.

Azóta jobban élvezi az alvást és a ki-be mászást az ágyából.

Ráadásul a matrac szintjétől 10 centire van egy úgymond korlát féleség.Bevontam a fejvédővel és már kész is.Nem nevezném leesésgátlónak,de hasonló.

2011. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 16 hónaposan vettem le a fiam ágyáról, mert el fogunk utazni 3 hétre és ott nem lesz rácsos ágy, szerettem volna ha addigra megszokja, hogy rácsok nélkül is bent kell maradni az ágyba mikor alvás van. Egyetlen egyszer esett le, mikor nagyon rossz éjszakája volt a pocija miatt, de volt az ágya mellett egy matrac, arra esett, így fel sem ébredt rá. Csak úgy vettem észre, hogy beriasztott a légzésfigyelő (még nem vettem ki alóla, mert egyben van a bébiőrrel amit használok, így teljesen mindegy).
2011. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az enyém most 17 hónapos, és a délutáni alvásnál azt hallottam, hogy sikít. Amikor bementem ült a szoba közepén, és fogta a homlokát, ami késöbb iszonyat bevörösödött, és bedagadt. Valahogy átmászott a rácson, és fejre esett. De nem volt előzménye, hogy képes átmászni rajta, legalábbis én nem vettem észre. A rács meg maxra le volt engedve, és kb a válla tetejéig ért. Szóval ezért is kérdeztem, hogy ki miért veszi le.
2011. máj. 4. 10:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!