Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran lehet üveges...

Milyen gyakran lehet üveges bébiételt adni neki?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 20:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
amilyen gyakran a pénztárcád engedi.sokan vannak akik csak ezzel etetik a babáikat,és finomak,jok is ezek a bébiétek,ugy hogy a határ a te pénztárcád,és a józan ítélőképességed,mert azért jó ha megeszi a házi koszt is.
2009. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
9 hósom szinte kizárólag azt eszik. Gyümit kap néha frisset.
2009. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Még az elején vagyok a hozzátáplálásnak. De délelőtt mindig üveges őszibarackhoz teszek friss gyümölcsöt. Főzeléket is magam készítettem, mert ugye még kicsiket eszik csak, de vettem már üvegeset, kapott egyik nap olyat is és nagyon ízlett neki, majdnem jobban ette, mint a friss házikészítésűt. Emiatt kérdezem.
2009. okt. 30. 20:40
 4/20 anonim ***** válasza:
A házikészítésű egészségesebb és olcsóbb is,csak kell bele pici só,vagy cukor.És habard be.Én csak akkor adok üvegest,ha utazunk,vagy nincs időm főzni.Magunknak sem veszek semmilyen gyári vacakot,a babának pedig még fontosabb a természetes gyümölcs ,és zöldség.
2009. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%
" gyümit kap néha frisset"???? Úr Isten szánalmas! Szerencsételen kicsi! Az én fiam 10 hónapos, havonta maximum 2-3 üvegeset kap, akkor is azért mert nem vagyunk otthon! Én nem ítélem el azt, ha valaki sűrűn ad kész ételt a babának, de azért az durva ha még a tízórai gyümölcsöt is ellinkeli!!Döbbenetes!!!
2009. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én akkor adok neki üvegest, ha úgy tartja kedvem. :-)

Pl. a saját répapürét nem eszi meg, az üvegest imádja. Megkóstoltam, tényleg sokkal finomabb.

Sütőtökből szintén nem tudok olyat készíteni, ami megüti a mércét nála. Az üvegest elfogadja.

2009. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj de nem a kérdésre válaszolsz! Kit érdekel, hogy mi a véleményed rólam?? Kérdeztem?? Mi közöd van hozzá?? Semmivel nem különb a friss az üvegestől és Te ne sajnáld éle az én gyerekemet lehet, hogy különb dolga van mint a tiédnek!! Sőt...biztos!
2009. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Különb dolga?? Hát...ezt igencsak kétlem! Nem tudom ti hogy éltek, de biztos lehetsz abban, hogy nem cserélnék veled!! Miért lenne jobb a babádnak, ha friss gyümölcsöt sem kap? :)) Ne írj már ekkora nevetséges dolgot!
2009. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
hé,hé lányok a feles energiát apán vezessétek le.és ne egymásra hanem a kérdésre koncentráljatok.egy szar bébikaján tán nem hajba kapni.nem mindegy ki milyet ad?
2009. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

20.34-es vagyok.

Igazad van, de látod...valakinek nem mindegy, hogy más mit a saját gyerekének.

2009. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!