Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran főztök (9 hós)...

Fotucsok kérdése:

Milyen gyakran főztök (9 hós) babátokra és milyen gyakran kap bébiételt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétnaponta főzök a 8 hónapos babámnak. Bébikaját akkor kap, ha éppen nincs időm főzni...
2010. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
9 hós: Kétszer kap üvegeset a többit főzöm naponta, üveges akkor, ha nem érünk időben haza. Kiteszem a hűtőre egy cetlire a heti menüt, hogy ne kelljen gondolkozni rajta.. abból válogatok. Egyébként egy-két kaját brokkolit, sütőtököt, szoktam nagyon adagokban készíteni, lefagyasztani előre.
2010. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap szinte minden nap főzünk, mert este is meleget kap, hétvégén fele főzés, fele üveges vacsorára. 10 hónapos.
2010. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hűűű, le a kalappal az összes korábbi válaszadó előtt. Nálunk kevés kivételtől eltekintve üveges kaja volt a menü, és csak egyéves kora után kezdtem el rendszeresen főzni, amikor már tényleg meg tudott enni majdnem mindent, amit mi ettünk.
2010. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 9 hónapos korában csak és kizárólag bébiételt evett, a főztömet nem, de még a gyümölcsöket sem. Szerencsére kinőtte ezt a szokását 1év körül, most már eszi, amit főzök.
2010. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában 2 naponta főzök, egy adagot aznap, a másikat másnap délben kapja meg. Az esti kaja (nem a vacsi) gyakran üveges kaja). Ha rámtör a szorgalmas időszak, akkor telefőzöm a fagyasztót és onnan válogatok, ilyenkor a fagyasztott kaját váltogatom a frissen főzöttel. Ha "sztrájkolós" időszakom van, akkor pár napig bébiételt kap ebédre és este, azt is imádja. (A vacsi tejpép vagy tápszer)
2010. febr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor naponta,van amikor kétnaponta főzök,az üveges kajákat nem ette/eszi meg,csak a gyümölcsöket.
2010. febr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Én is gyakran adok bébiételt, csak néha lelkiismeret-furdalásom van, hogy nem főzök neki minden nap.
2010. febr. 11. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!