Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka miért nem büfizik és...

Éjszaka miért nem büfizik és bukik az egyébként sokat és nagyot büfiző, bukó babám?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos egyszer kel fel éjszaka, de akkor hiába büfiztetem,soha nem jön semmi, aztán leteszem, mert nem várok reggelig. Reggel 6-7 körül szintén alig büfizik és alszik 9ig majd 12ig. 9kor már jön a büfi. És bukik is??? Miért van ez?
2008. júl. 1. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg refluxos. És ezt gyógyítani kell. Vidd orvoshoz! Addig is emeld meg az ágya végét egy kicsit,hogy magasabban legyen a feje.
2008. júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka nyugodtabban eszik gondolom félálomban van ezért kevesebb levegőt nyel. Mi is igy voltunk.
2008. júl. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem refluxos :) hízik a drágám. több mint egy kg-ot egy hónapban, és soha nem sír, jókedvű,vidám baba. Bukás alatt a felesleget értem, ami kijön. Akkor lenne refluxos, ha mind kijönne, amit megevett és nem hízna... Második válaszoló, lehet, h igazad van, köszönöm.
2008. júl. 1. 09:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Jajj, istenem... Attól hogy bukik néha, nem biztos hogy refluxos. A fiam sem böfizik éjjel, mert belealszik a szopizásba, ha mégis böfög, akkor nagyon kicsiket. Szóval ha csak egyszer ébred, akkor vagy nincs levegő, vagy nem zavarja. Egyébként egy védőnő írta valahová, hogy éjszaka nem is kell böfiztetni a babákat. Gratula a kisfiadhoz!
2008. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) köszönöm, és kislányom van :)
2008. júl. 1. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs :-)))) Hozzá is gratulálok!
2008. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én pont igy vagyok, az én kislányom ugyan ilyen idős és épp igy csinál. Szerintem nappal azért buknak, mert izgágábbak. Az én kicsi éjjel, már az evés vérére bealszik és nem izeg mozog.
2008. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!