Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hó körüli rossz alvó babák...

17 hó körüli rossz alvó babák anyukái írnátok?

Figyelt kérdés
Mit jelent nálatok hogy rosszul alszik?Mindig így volt?Miket próbáltatok?Csak jó lenne olvasgatni válaszokat, mert akkor nem sajnálnám magam annyira, hogy nem tudok pihenni:)
2009. okt. 30. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos az én 22 hónapos lányom soha nem volt igazán jó alvó, voltak jobb és rosszabb időszakai, a mai napig nem tudom, hogy mi az oka, ha jól alszik és mi az oka annak, ha másnap éjjel 2 óránként ébred. Ráfogom mindenféle külsős tényezőre (fogzás, telihold, front), pedig lehet, hogy ez tök normális és ezt az időszakot túl kell élni. Ráadásul nálunk 2 hónap múlva születi a kistesó és belegondolni sem merek, hogy mi lesz, ha ő is olyan rossz alvó lesz, mint a nővére. Én néha csodálokozom magamom, hogy ennyi alvással hogy bírom, mert van olyan éjjel, hogy szinte folymatosan fent vagyok, takargatom, igazgatom, simizem a hátát, aztán amikor már nagyon a végét járom, mintha ezt megérezné és megkönyörül rajta és egyte 10-től reggel 6 ig egyhuzamban alszunk mindeketten. Ilyenkor azon gondolkozom, hogy lehet hogy ő akkor is fent volt éjszaka csak én nem ébredetem fel a fáradtsgtól? De aztán rájövök, hogy nem tudok olyan fáradt lenni, hogy ne ébredjek fel az ő nyöszörgésére, úgyhogy valószínűleg olyankor ő is nyugodtan alszik...
2009. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hűű...kistesó:)Én mindig arra gondolok hogy az én babámmal olyan sokat "küzdök" hogy a tesója csak "jobb" lehet, amit egyenlőre nem mernék bevállalni. Még annyi hogy nekem mindig azt mondják az okosok hogy, persze hogy ilyen, a fiúkkal nehezebb...ha jól látom neked nem fiad van...
2009. okt. 30. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Én fiam 16 hónapos.kicsinek nagyon hasfájós volt akkor azért nem aludtunk .aztán jött a foga.éjjel óránként ébredt.közel egy éve velünk alszik.még most is felsírogat,iszik ,cumi alszik tovább.nem tudom mi lehet az oka.gondolom sok függ attól is hogy mi történt vele aznap.az élmények új dolgok izgatottá teszik és lehet hogy ez is bezavarja az alvást.csak annyit tudok mondani kitartás!!egyszer majdcsak abbahagyják :-)G
2009. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a kislányom 14 hónapos. Eleinte -kb. 3 hónapig- éjjel egyhuzamban felvolt 3 órát. Kb hajnal 2-5ig. Aztán kicsit jobb lett, mert csak 3-4szer ébredt éjszaka. Utána jött a fogacska. Persze 1/2-1 óránként kelt. (Azóta is folyamatosan jön a foga. ) És egyszer csoda történt. Teljesen magától beállt arra, hogy már csak egyszer(nagyon max.kétszer) van fent. Olyan éjféltől reggel 6-ig alszik. Utánna tejcsi, és még ráhúz 2 órát. Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy kitartás! Előbb-utóbb ő is átalussza majd az éjszakát.Ez ugyan nem vigasz, de veled érzek.
2009. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kitartás anyukák,meg kell várni míg megérik az idegrendszerük erre,azt pedig sajnos nem lehet siettetni:(
2009. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!