Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császáros anyukák mivel...

Császáros anyukák mivel segítettétek a tej mi hamarabbi beindulását?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia


Én rögtön elkezdtem magam gyimakolni, fejni-fejni-fejni, mert bedurran pillanatok alatt és az nagyon fáj!

2009. okt. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakori mellretétellel, és az Urtica Urens 5ch hom. bogyó, napi 2-3x5 golyócska.Nekem így is nagyon nehezen indúlt be (1. baba).Majdnem 2 hét volt mire beindúlt és 1 hónap után hagytuk el fokozatosan a tápszert.A lényeg hogy ne add fel, ha egyből nincs eredmény.Sok sikert!
2009. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amikor megszületett a pici rá 1 órára már rátettem a mellemre és 3 óránként próbálkoztam vele.Péntek délben császároztak vasárnap már volt egy kis tejem,hétfőn pedig bedurrant mind a kettő./akkor mentünk haza/A férjem 2 órán keresztül masszirozta és fejte...Utána már nagyon sok tejem volt.Minden szopi után még fejtem és fagyasztottam le.Sok mellretétel és fejés a lényeg!!
2009. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Este 10kor vetteék ki a picit, másnap délelőtt csináltattam a nővérekkel egy kancsó tejserkentő teát és délutánra megindult a tej. Mivel roaming szobában voltam, bent volt a baba és szoptattam amikor csak lehetett és mellette fejtem is, de így is begyulladt egy kicsit.
2009. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem a szülés után nem volt tejem,eleinte ilyen sárga folyadék jött ki,majd a 3.4. napon indult be,és szintén bedurrant,a nővér masszírozta.Majd szépen beállt,de rengeteg tejem volt picikém számára!:) Most is lenne,de 2 hónapja egyszerűen nem kell neki már,most 10 hónapos elmúlt.Szedtem én is először homeós bogyit,de nem kellett utána mert nagyon beindult.Mindenképpen a sok mellre tétel,az tuti beválik,akár 2 óránként is!Ne aggódj,lesz tejed bőven,már az is elég,hogy ha nagyon akarod,mert maga a tudat,hogy Te szoptatni akarod Babád,sokat számít!:)
2009. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a barátnőm hozott elkészített tejserkentő teát.

Hétfőn született a kisfiam, 3 óránként hozták ki szoptatásra. Szerdán már tudott valamennyit szopizni, és napról-napra egyre többet.

6 hónapos koráig csak anyatejes volt, most 13 hónaposan is még naponta 2x szoptatom.

2009. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves 11.39! Az a sárga folyadék a legértékesebb tej a baba számára, ugyanis az az előtej, vagy más néven kolosztrum, mely rengeteg immunanyagot tartalmaz. Zsírban gazdag, lerakódik a baba beleire és nem engedi be a kórokozókat. Remélem nem fosztottad meg ettől a babádat. Érdemes rákeresni, sok dolgot olvashatsz róla.


Kérdésre pedig a válasz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

2009. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első pár napban együtt alvás, testkontaktus, gyakori szopi, és rengeteg folyadékot ittam (4-5 liter). Én csak akkor fejtem, ha nagyon bedurrant a cici (második baba és egyszerűen nem volt időm fejni a nagyobb gyerkőc mellett, de így be tudott állni a kereslet-kínálat).
2009. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is császáros voltam, annyi hogy vajúdtam előtte 12 órát.A babát hamar megkaptam, de rögtön nem ment a szoptatás, így másnap tettem cicire és még a kórházban a 3. nap elindult a tejem.Pozitívan áltam a dologhoz sokat ittam és ettem.Ja és nagyon sűrűn tettem cicire.És éjjel nappal mellettem feküdt az ágyban.


Remélem segítségedre voltam:-)

Kitartást menni fog, légy pozitív:-))

2009. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok folyadék!!!! 1,5liter szoptatós tea, 2liter szénsavmentes víz!
2009. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!