Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok amikor leszokott a...

Babátok amikor leszokott a tápról az egyik napról a másikra tette?

Figyelt kérdés

Mert az enyém már 1-2 napja nem nagyon akarja megenni,volt olyan este is amikor nem ette meg este, és úgy aludt reggelig.

Mit tegyek, próbáljam meg bolti tejjel?


2009. okt. 29. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2009. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyre kevesebbet evett belőle. Aztán már csak éjjel, félálomban. Aztán már éjjel sem.

Kevertem gyümölcsbe, egy darabig megette, aztán már nem.

Ízesített tápszer sem kellett neki (banános, vaníliás). Maci kávés sem. Végül raktam bele kakaót, pici cukrot. Nem ette meg.

Etetem tejtermékkel, hússal. Védőnő szerint elég ennyi, de próbálkozhatok feles tejjel.

Kiköpte.

1 éves, 2 hónapja tart a "böjt".

2009. okt. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
13 hónapos múlt a babám.
2009. okt. 30. 08:07
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Megpróbálhatod a feles tejet, bár az enyémnek az sem kellett.

A lényeg, hogy fehérje jusson a szervezetébe, nem muszáj innia. Megteszi a hús, sajt, joghurt, túró, puding,...stb. is.

Nálunk a reggeli és a vacsora tejtermék, a déli főzelékében meg mindig van hús, hal, sajt,...

Így oldottam meg.

2009. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!