Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2.5 hós babám sokszor sír ha...

2.5 hós babám sokszor sír ha berakom a kiságyba. El alszik egy idő mulva de nagyon rosz halgatni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Napközben van baj meg hajnalban.Eddig nappal nem nagyon aludt ott.Sajnos elrontottam.Este amikor berakom fürcsi után semmi gond.De 1 nap 1 x van csak hogy nem sír.Még valami.Egy ilyen koru babánál norális hogyha minden evés után alszik egy idő mulva? kb 30 percet van fent szopi után,de már amikor abba hagyja az evést ásítozik,ebből gondolom hogy álmos,ezért berakom,de abban a pillanatban kinyílik a szeme és 10 perc sírás. kérlek adjatok tanácsot mit tegyek.
2008. jún. 30. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
VEDD FEL! NE HAGYD SÍRNI!!!! Megtanulja hogy ő csak sírva tud elaludni. Miért a te lelkednek nem jobb ha a kezeid között alszik el? Én soha nem hagytam sírni. Nagyon fontos nekik az anyai közelség,főleg 2,5 hósan!?
2008. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze vedd fel ha sir de amint megnyugodott a kezedben rakd is vissza.Lehet hogy ezt a muveletet el kell jatszani egy parszor de hidd el par nap es meg lesz az eredmenye.Nekem bevallt elso baba 4 hos. Amikor agyba teszem ha nem is almos elszorakoztatja magat a kis jatekaival aztan ujja bennt es alukal is.Persze minden baba mas de szerintem nem jo otlet olben ringatva altatni alandoan (kiv.ha beteg)mert nagyon kis okosak es hozzaszokik.Jo babazast!
2008. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy mit csinálsz csak ne hagyd sírni. Nálunk is ez van, soha nem hagyom. Ránk van ilyenkor még szükségük..

Egyáltalán nem rontottad el, minden baba más. Ilyenkor még nem tudod elszúrni, nekünk ilyen a babánk. Fedd fel, ha sír!

2008. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Köszönöm h valaki egyetért velem! Én vagyok az első hozzászóló. Egy babát ilyennel nem lehet elkényeztetni. A szeretetet akarjuk tőlük elvonnni? Valószínűleg azért is sír mert ránk lehet szügsége.
2008. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.persze hogy felveszem.de volt hogy 14x raktam be vettem ki,és még mindíg sírt ha beraktam.az alvásra nem írtatok semmit.
2008. jún. 30. 21:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még nem elég álmos és azért is sír, mert nem akar aludni. Próbáld meg egy picit kivenni és játszani vele, majd amikor már semmi sem jó neki, minden helyzetben sír akkor elaltatni. Nálunk az vált be, hogy ilyenkor szépen a kezemben elaltatom és csak utána teszem be az ágyába. Az én babámnak így jó és nekem is. Ki kell tapasztalni, nem könnyű, de ha egyszer ráérzel hogy mikor és hogyan csináld hidd el sokkal könnyebb lesz. Az meg hogy mennyit alszik minden babánál más, van amelyik napközben is többször alszik van amelyik nem.
2008. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A felvesz-letesz a legjobb módszer ebben a korban, és tévedés ne essék, azonnal felveszi az anyuka ha sír. Csak amint megnyugszik, le is rakja. Így tanulja meg, hogy az anyukája ott van, csak nem jó senkinek, ha a kezében alszik el. Főleg ha 2 és fél hósan 6,5 kiló, mint az én fiam volt. Nem rendül meg a bizalma, hiszen ott van az anyukája, fel is veszi, ha ő sír, és szüksége van rá. Csak egy idő után (lehet hogy több hét) megtanulja, hogy egyedül is el lehet aludni, nemcsak anyu segítségével, vidáman és jókedvűen. Igen, normális hogy ennyit alszik, az én 6 hós fiam 2 óránál többet nem bír ki ébren.
2008. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
én hagyom sírni egy kicsit és csak utánna veszem fel és nyugtatom meg aztán visszarakom. ha látom h semmi baja csak kézbe akar lenni akkor hagyom sírni mert nem bírom orákig cipelgetni és később ha nem 5 hanem 15kg lesz és ezt szokta meg hogy ringatom?! anno engem is hagytak sírni és semmi bajom nem lett. amugy az én babám (2hos)ha látja pár perc után h nem veszem fel abbahagyja és nézeget vagy elalszik
2008. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

Szomorúan olvasom azokat a hozzászólásokat miszerint nem kell őket felvenni csak egy idő után. Én nem értem az ilyen anyukákat. Nekem pont ilyen fiam volt h nem tudott máshogy elaludni,mint kézbe. Ez volt kb. 3hós koráig. Aztán teljesen leszokott róla. Miért bántjuk annak a pici babának a llkét? Hát nem azért szültük őket h a legkisebb sírástól,bajtól,rossz érzésektől megvédjük őket???

Kedves kérdező! Nyugodtan vedd fel! Ne hagyd sírni,mert azzal azt is megtanulja h csak akkor lesz rá figyelve ha sír. Ezt meg gondolom senki sem szeretné.

2008. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!