Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok vizet, teát 4-5 hónapos...

Adtok vizet, teát 4-5 hónapos anyatejes babának? és milyet? Forraljátok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Anyatejes babának ninjcs szüksége egyéb folyadékra. De ha mindenképp itatni akarod,akkor NE TEÁVAL!!! hanem babavizzel,vagy forralt csapvizzel
2009. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szentkirályit adtam és kamilla teát vagy a granulátumosat
2009. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és nyugodtan adj anyatejesnek folyadékot, én is adtam és a mai napig szopik 8 hósom
2009. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az anyatejet babáknak tényleg nem nagyon van szükségük az anyatej mellett másra. De a tej igazából nem folyadéknak számít, így ha szomjas nyugodtan adhatsz neki forralt csapvizet, és teát is, de kevés cukorral. Inkább a vizet érdemes adni, mert lehet rászokik a teára, és a fogai bánják.
2009. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én sem vagyok itatáspárti, de az a helyzet, h éjszaka 2 óránként felkel és csak szopival alszik vissza,, pár nyelés után. Ezért gondoltam megpróbálok egyebet mert a tejci sokszor visszajön.
2009. okt. 29. 12:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Jana bébi víz.Nem kell forralgatni:)
2009. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az anyatej itala és étele is... a szopi elején "iszik" és aztán jön az energiadús "evés" - ezt a határt érezni is!

szerintem ne itasd pluszba, az a pár csepp éjszakai tej szerintem még mindig jobb, mint a víz, vagy bármi más!

2010. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!