Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdjek új gyümölcsöt, új...

Kezdjek új gyümölcsöt, új ízeket, ha nem szereti?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos babámmal most kezdtem kóstoltatni gyümölcsöt, almát. DE szemmel láthatóan nem tud megbarátkozni vele. 3. napja kap almalevet (házilag facsarom neki), de nem csípi, kiköpi, fintorog. Tudom, hogy idő kell neki, de mennyi? Esetleg lépjek tovább, adjak neki baracklevet, répalevet?
2009. okt. 29. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egész egyszerűen nem érett még meg a hozzátáplálásra. Várj vele míg betölti a 6 hónapot és lehet hogy szívesen fogadja akkor már.
2009. okt. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen almát vettél neki,állítólag a legjobb a "gála", bár az én "manócskám" már 6 hónapos de csak őszivel eszi meg.
2009. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért kezdtem el, mert vészesen fogytán a tejem :( egyre többször kell tápszert adnom neki. több félét is próbáltam, az idény almát, az édes sárgát...de nem szereti.:(
2009. okt. 29. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!