Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek tényleg erről a...

Szerintetek tényleg erről a játékról van szó vagy elírás?

Figyelt kérdés

[link]


A leírást olvassátok el,tényleg ezt kell tudni ennek a játéknak,valóban ennyi az ára,vagy csak elírták?

Az előbb írtam a cégnek,hogy valóban ennyi e az ára,azt írták igen,de én nem hiszem el,meg a leírás sem passzol nem?


2009. okt. 28. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
szia.nem,szerintem összekeverték azzal a kockabedobós zsiráffal,de az meg drágább.szerintem ennek a golyós zsiráfnak ennyi az ára,csak a leirás nem stimmel,de üsd be a keresőbe és más cégnél is kiírja mennyibe kerül,nagyjából egyformák az árak.
2009. okt. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia, szerintem az 1-es lemaradt az elejéről, mindenhol 14-15 ezerbe kerül.
2009. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

épp ez az,én is azt hittem hogy egy egyes lemaradt de az imént írtam nekik és,azt írták hogy valóban ennyi az ára...kicsit hihetetlen...

Már tegnap beütöttem a googleba,és valóban a kockabedobó zsiráf van ilyen árban!

Most írtam nekik még egy levelet és megkérdeztem tőlük hogy nem e a kockabedobó zsiráfnak ennyi az ára,és rossz képet tettek ki....kiváncsian várom mit írnak!

2009. okt. 28. 10:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Madj írd meg légyszi,mert engem is érdekel!
2009. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem ennek a játéknak a leírása az.


amit kiraktak képet az a golyópályás zsiráf és nem a kockafaló zsiráf

2009. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké majd megírom!
2009. okt. 28. 10:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt is ennyibe kerül!


[link]

2009. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen valóban az a játék volt,de mind elvitték a mai nap folyamán.Valószínűleg nem kellett volna ide kiírnom:(...
2009. okt. 28. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, én is vettem volna :(
2009. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!