Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a játékról?

Figyelt kérdés

[link]


Mennyi idős korban használta gyerkőcöd?mennyire szerette,mennyire volt ki használva??Nem nagyon veszélyes,hogy nagyokat esik róla??

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. jún. 16. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk hasonló van, piros ugrálós ló.

1 évesen kapta, és imádta. Majd másfél évesen megkapta a hintalovát (Karácsonyra) na onnantól le volt ejtve az ugrálós. Néha még cibálja, de már nem nagyon.


Viszont egy jó fél évig minden nap ugrabugrált vele. Néha kitaknyolt orra, mert ugye nem gurult és emelni kellett maga alatt, de hát az esést is meg kell tanulnia.


Ha nagyon mozgékony a gyerkőc (enyém duracell nyuszi kategória) akkor fogja szeretni és jól ki lesz használva.

2011. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem ismerem, de én inkább hintalovat vennék. ez csak áll és ugrálhat rajta a gyerek.
2011. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A hintaló is csak áll, és csak "rángathatja" a gyerek, hogy hintázzon :o)

Nekünk van ilyenünk, 1 éves szülinapjára kapta, akkor még nem nagyon tudott vele mit kezdeni, viszont mióta gyakorolja az ugrálás, kb. hónapja, nagyon szereti. Most 1,5 éves, minden nap előveszi és ugrál rajta, persze nem percekig. Húzza, vonja, cibálja, emelgeti, felviszi az ágyra stb. Szerintem jobban fejleszt, mint egy hintaló (hintalovunk is van a mamánál, nem használja többet) és valóban, az orraesést is meg kell tanulni valamikor :o)

Egyébként a bölcsiben nagyon szeretik a gyerekek. (bölcsödevezető rokontól)

2011. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk van mind a kettö de többet használja a hintalóvat mint az ugrálót.De ezt is gyereke válogatja.
2011. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Hintalovunk sincs még,azt majd később akarunk neki venni!

Igazából azért gondoltam ilyenre mert van egy bébitaxija és azon szokott néha ülve ugrálni!

Szerintem beruházok egy ilyen ugráló állatra!

Köszönöm,hogy megosztottátok a tapasztalaitokat!

2011. jún. 16. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:

unokatesóm imádja az ugri-bugrit :)

és állítólag javítja a tartását a babónak, ennyiért jópofa :)

2011. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!