Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények erről a játékról?

Vélemények erről a játékról?

Figyelt kérdés

[link]


2 éves fiúnak?


2011. febr. 9. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

igaz még csak 4 hónapos a kisfiam, de én nem látom értelmét ilyet venni egy 2 évesnek...mielőtt azt mondanád, hogy minek írok, ha nincs is ilyen idős fiam, elmondom, hogy óvónőként végeztem, szóval találkoztam ilyen korú gyerekekkel.

Ezt neked kell tudnod igazából, nyilván van oka, hogy ilyet szeretnél venni neki, mert ha érdekli a téma, az órák, az idő, akkor vedd meg, viszont ha nem különösebben érdeklődik e téren, akkor szerintem a kezdeti lelkesedés után(színes, beszél) hamar meg fogja unni.

Még pici, lehet jobban örülne valami építős játéknak, amit lehet rakosgatni, vagy esetleg gyurmának.Lehet kapni már elég jókat, amit picik is használhatnak.

Nem tudom miket szoktatok játszani, és tényleg te tudod mire van igénye a babádnak.

Van még valami, amit tudnék ajánlani:

[link]

lehet itthon is kapni, sokan szidják, hogy semmi értelme, pénzkidobás, szerintem viszont jó játék, fejleszti fantáziát az biztos, ráadásul sokáig tud vele játszani, mert nem csak 1 valamire jó.

Remélem tudtam segíteni

2011. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel. A kétévesek leginkább a kreatív, sokfunkciós játékoknak örülnek, olyasminek, amivel a saját fantáziájukat kiélve játszhatnak. Azok a játékok, amik csak zenélnek, beszélnek, táncikálnak csak 10 percig érdekesek. Nálunk is halomban állnak a 2,5 éves kislányom ajándékba kapott ilyen játékai - mesemondó maci, táncoló Dora baba, zenélő ez meg az...

Szerepjáték viszont nálunk jöhet bármilyen mennyiségben. Amivel el lehet játszani, hogy már ő is "nagy" - konyha főzőeszközökkel, szerelőműhely szerszámokkal. De a gyurmázás is nagy kedvenc.

2011. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


oda van az órákért!


ezért gondoltam!

2011. febr. 9. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok,na látod ezért kérdeztem!De még mindig úgy gondolom, hogy inkább vegyél gyurmát, és készítsetek belőle órát!Mert ahogy néztem a linket ez inkább arra van, hogy megtanítsa az órát a gyerekeknek, ez meg még ráér.A gyurmából viszont remek órát lehet készíteni, sőt többféle órát is, ja és még mást is, ha megunná...:)
2011. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam is két éves és karácsonyra ilyet kapott( nem tőlünk) de még nem tud vele játszani inkább 4-5 éves gyerekeknek való.
2011. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Pontosan ugyanezt az órát vettem meg az unokahugomnak karácsonyra.Ő 5 éves.Még nem igazán ismeri az órát de már próbálkoznak vele a szülei,gondoltam így mókásabb lesz a tanulás.Szerintem kb. ennyi idős kortól van értelme,addíg csak "játék"

Ja és én a tesco-ban vettem tavaly decemberben 2990 ft-ért ugyanezt.Ennyiért kicsit drága!

2011. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd csak,itt 2000-2500-ért van..


[link]


Én megvenném neki!

2011. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!


igen, megkapja a kisfiam ő kimondottan szereti a beszélő zenélő játékokat, nem feltétlenül azért akarom, hogy 2 évesen megtanulja az órát, hisz még csak nem is beszél :(..


szereti az órákat állandóan mondogatja ha meg lát egyet :)


ugyanígy van a ventilátorral is :D

2011. febr. 10. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!