Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények erről a játékról?...

Vélemények erről a játékról? Megéri megvenni? Van valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 3. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

anyósom szokott ilyesmit venni a gyereknek

néha odamegy megnyom rajta ezt azt de nem játszott még vele öt percnél többet egyhuzamban.

2010. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem ajándékba veszed, akkor inkább ajánlom a Vaterát, vagy a Teszveszt. Én ennyit tuti nem adnék ki rá, ott meg találhatsz hasonlóakat töredék áron, jó állapotban.
2010. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg. Az ára is beleszámít, de eleve nem szeretem ezeket a "csicsás" (bocs, hogy ezt írom!), "készségfejlesztő"-nek mondott játékokat. Persze, az ember mindent, amit így reklámoznak, megvenne a gyerekének, de nekem az a tapasztalatom, hogy egy kisgyerek sokkal jobban eljátszik a játék dobozával, egy használt flakonnal, egy olcsóbb egyszerűbb, de nagyszerűbb játékkal, mint egy ilyennel.
2010. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ez jobb, 5 funkciós és pöttyet olcsóbb. Nekünk ilyen van, imádja a fiam.

2010. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! A barátnőm kislánya szereti, eljátszik vele/ rajta de az én kislányomat nem érdekli ha náluk vagyunk.
2010. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mint előttem leírták, ideig óráig l van vele a gyerek, de ahhoz meg túl drága, hogy csak percekig lekösse. rengeteg készségfejlesztő fa játék van fillérekért, illetve valóban a teszvesz és a vatera is tele van babajátékokkal!
2010. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia!nekünk ugyan ez van,kisfiam 10 hós,imádja(kb 7hós kora óta nyomja ezerrel)később pedig jó lesz neki a megfordított oldala(kockák)!szóval szerintem megéri(mi ugy örököltük bátyám gyerkőcétöl), bár ő is imádta de már nagyfiú 3 éves és már kinőtt belőle.üdv:Zsu
2010. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiamnak is ugyanilyen van. 1 éves szülinapjára kapta, most 2 éves és még mindíg játszik vele. Szerintem jó játék.

2010. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

egyébként itt olcsóbb:

[link]

Utolsó voltam(Zsu)

2010. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, szereti a kislányom. De mi sokkal olcsóbban vettük az intersparba, azt hiszem 10.000 volt. Érdemesebb először megnézni nagyobb üzletekben, és ha minden kötél szakad csak akkor bababoltba, ott minden sokkal drágább.
2010. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!