Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumilázmérőről mik a véleménye...

Cumilázmérőről mik a vélemények? Pontos értéket ad? Van valakinek?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig kell a szájában tartani?
2011. máj. 12. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

elvileg volt használati utasítás nem ?


amúgy nem szeretem mert pontatlan nekem a higanyos vált be popsiba majd nagyobb korban hónaljban

de a rendes digitális is jó :-)

2011. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elég pontatlan.

első babánál is és most a 2. nál is gondolkodtam rajta hogy vegyek mindenki lebeszélt még a bababoltban is.


hiszek nekik.

Aventet néztük arról kérdeztünk de többféle van. Nem szólnám le a többit mert nem lenne fair.

2011. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha van popsiban mérösöd is akkor szuper.

mert nem kell mindig a fenekébe dugdosnod a lázméröt ha kicsit melegebbnek érzed.


nekünk fülben mérös van, de erre is azt mondták pontatlan, pedig a korházakban is ezt használják, de nekem szinte ugyan azt méri a fülben mérös mint a popsiban mérös.


szerintem annyira pontatlan az sem lehet. de ha 37,5 felett van akkor megmérheted popóban, de te sem örülnél ha a seggedbe dugdosnának félóránként egy lázméröt, így én csak akkor popsiban mérem ha tényleg magasabb neki.

2011. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

15.11 :


:D


de akkor mi vezérli őket meg ált. mindenkit hogy leszólják leminősítsék a terméket ha az lenne a cél hogy eladják ?, úgyértem engem őszintén meglepett amikor valaki egy többezres terméket nem akar eladni azért mert nem megbízható... erre gondoltam azt hogy tényleg nem jó ha nem vezérli ker. érdek hogy eladja.

ergo őszinte.



2.v. voltam.

2011. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

elvileg meg sehogysem nincs használati utasítás, ugyanis még nem vettem meg. információt gyűjtök, hogy másnak mi a tapasztalata. azért kösz a választ első.

van digitális és hagyományos is, de ordít és feszíti magát és elmászik, amikor a popójába dugom, ezért akartam tudni, hogy a cumis mennyire megbízható. a fülhőmérőn is gondolkodtam de régebbi kérdések között sokan írták, hogy nem jó. egyébként tényleg az lenne a lényeg, hogy tudjam, ha 39 fok fölé megy, mert akkor más lázcsillapítási módszerhez kell folyamodni.

2011. máj. 12. 15:53
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi kaptunk ajándékba, szinte pontosan mér (digitális popsiba mérőshöz képest), de valamiért mégsem szeretem. Pici, folyton kiesett a szájából, szóval macera. 1-2 perc elteltével sípol, és kijelzi a fokot. Ja, reer márkájú.

Szóval abban a néhány esetben bizony én a popsijában mértem (az is egy perc), semmi gond nem volt vele.

Egyébként a védőnőnk nagyon leszólta, amikor mutattam neki, hogy nem pontos.

(De majdnem az:)

2011. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehet kapni homlokra tehetőt . alvó gyereknél ideális ha olyan mintha lázas lenne csak odapásszítod és mutatja.. az pontos.

anyósom hajtotta fel a sokadik patikából.

azóta lemondtam a cumisról.

2011. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

3-ik vagyok.


szerintem azért pontatlanok, mert a cumisat kitduja köpni és már is más lesz az érték, a fölbenméröset meg el kell találni hogy biztosan a fülkürtöbe mérjed mert ha börnek nyomod más értéket mutat, ezért pl 2x szoktam a fülben mérni.

a popsiban mérös meg addig tartod ott míg csipog.


mindegyik belsö höt mér ráadásul.

2011. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi is kaptunk egyet ajándékba,1x használtam. Sajnos nem tudom megírni, hogy pontos-e, de azt tudom, hogy nagyon nem praktikus. 2hónapos oltás után lázasodott be babám, azzal akartam mérni, de neken már az sem tetszett, hogy ezt nem lehet sterilizálni, és úgy tegyem a szájába. Sokáig kell hogy szájában legyen, és ha a gyereked ordít, akkor nem tudod a szájába adni. De ez csak az én tapasztalatom.
2011. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én pár héttel vettem a 14 hónapos lányomnak. Hosszú lázas betegsége volt, többször felment éjszakánként 39,5 fokra is a hője, kúp és borogatás, hidegfürdő mellett. Annyira beteg volt, hogy sokat aludt, és kb. óránként néztem, hogy miként alakul a láza. Előszőr még bontogattam, hogy popsiban meg tudjam mérni, de örökké felébreszteni emiatt nagyon macera volt.

Nekem arra tökéletes volt, hogy nagyjából lássam a tendenciát, le vagy felfelé megy, lement e már 39 fok alá, stb. A tized fokok akkor annyira nem érdekeltek.

Nekem erre bevált, és alvás közben szépen hosszan a szájában volt, nem esett ki, jól tudtam mérni.

Napközben is próbáltam, de az lehetetlen volt, örökké kivette, nézegette, forgatta. Úgy nem lehet lázat mérni!

2011. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!