Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumilázmérőről mik a véleménye...

Cumilázmérőről mik a vélemények? Pontos értéket ad? Van valakinek?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig kell a szájában tartani?
2011. máj. 12. 15:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
"pár héttel ezelőtt":)
2011. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nekem van egy olyan popsi lázmérőm, ami 10 mp.-s. nagyon jó, az pontosat mér, szeretem. viszont a kisfiam nem. a homlokmérő biztosan jó, viszont én 15.000ért láttam akcióban a legolcsóbbat. kösszzz...

hála istennek nem voltam még olyan helyzetben, mint az utolsó, de lehet, hogy akkor be kell ruháznom egyre, ha ne adj Isten előfordulna, bár nagyon nem szeretném. a Cumis viszont nem jó, a kisfiam rühelli a cumit, olyan messzire dobja, hogy csak na, ha megpróbálom beadni a szájába. nem praktikus, nem szeretem.

2011. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

azért is pontatlan a cumis mert a ha előtte evett vagy ivott valamit akkor a szája is más hőfokú lesz pl meleg vagy hideg inni való


ha meg elmászik akkor vegyél neki valami új játékot vagy valami apróságot és csak akkor add oda neki mikor méred a lázát

nekem a pelusozásnál is bevált

4.5 hónapos babám oda van a függönyért imádja a szeme elé vinni és elvenni onnan és míg játszik nyugton van (a pelenkázó az ablak alatt van .-))

2011. máj. 14. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!