Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen triciklije...

Van valakinek ilyen triciklije? Vélemények róla?

Figyelt kérdés

[link]


Lányom 2 éves és ezt a triciklit néztem ki neki. Innen rendelném, tehát nem tudjuk kipróbálni, de jó lenne olyan véleményt olvasni, akinek van ilyen vagy látta élőben. Eléri vajon a pedált a lába? Mert sok tricikli hiába van 2 éves kortól, nem éri el a pedált. Segítsetek légyszi, előre is köszönöm!


2011. jún. 15. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 87 cm és 1,5 éves. A legközelebbi pontra állítottuk az ülést a kormányhoz, ha élesen kanyarodik, akkor néha leesik a lába a pedálról. Egyébként nagyon szeretjük, nem bántam meg, hogy ezt választottuk(a miénk kék :)))
2011. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lányom 82-84 cm körül van. Lehet, hogy el sem éri akkor. Pedig nagyon tetszik. És tudja tekerni, vagy még tolni kell?
2011. jún. 16. 08:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Hasonló van nekünk, szintén Smoby. Lányom néhány napja töltötte be a kettőt. Eléri a lába a pedált, de tekerni még nem tudja, inkább hajtja magát, mint a kismotoron.

Viszont én megbántam, hogy megvettem neki anno. Jobban szereti a kismotort, ha azt kinövi, akkor pedig futóbiciklit szeretnék neki. Szóval ennek valahogy nincs helye. Szerintem mire megtanulja hajtani, már 'nagy' lesz hozzá, inkább a futóbiciklin fog száguldozni.

2011. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jenei Éva válasza:
Tök ugyanitt vettem a fiamnak (csak fiú változatot), és teljesen jó! Szerintem nyugodtan megveheted.
2011. jún. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2011. jún. 17. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!