Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vélemények a Prison Break...

Vélemények a Prison Break játékról?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem fogok vele játszani (egy újjabb adaptáció) amiről csak pár hete adtak hírt és most itt is van. Mi van? nah hát szerintem egy trágya lesz és azis vicces hogy egy szlovén csapat csinálta. (legalább nem lengyel City interactive-os fos)
2010. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hááát nekem megvan a játék! Egyszer kivihető és kész :D olyan mint a rendes film csak nem a Scofildal megyűnk hanem Tom Paxtonal! küldetést kell csinálni, eben azt értem hogy megkell szerezni sok dolgot... alapjába értékelve


Grafika: 10/8

Élmény: 10/8

Irányíthatóság: 10/9

Nehézség: 10/6

2010. márc. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem tök jo lett a játék, igaz hogy én még csak a chapter 2 nél tartok, kár hogy nem scoefilddal kell menni
2010. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is a chapter 2-nél vagyok, és szerintem is jobb lett volna scofieldel :) de szerintem elég hulyén néz ki kozelrol xD
2010. márc. 31. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!