Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is fürdeti pici babáját...

Más is fürdeti pici babáját este 10 körül?

Figyelt kérdés
Nagyon elmebetegek vagyunk, hogy 10 körül fürdetünk? 7 hetes a kisfiam. Eleinte 7-8 között fürdettük, de jött egy időszak, amikor nem tudtam vele mit kezdeni, akármikor fürdettem, fél 12 előtt nem tudtam elaltatni. Így kitoltuk a fürcsit..., csak kicsit motoszkál a fejemben, hogy ez nem természetes...
2009. okt. 27. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy picit talán késön van de ha ez bevált akkor esetleg fokozatosan visszáb lehetne csúsztatni a fürcsit!És így elalszik?
2009. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, így általában ugyanúgy fél 12-éjfélre ágyban van. Nagyon megerőltető volt 3 órán keresztül szoptatni és altatni próbálkozni...
2009. okt. 27. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Elhiszem!Nálunk is volt pár nap hogy nyügösebb volt és kézben aludt csak el!

Szerintem még nem okoz gondot,szinte egész nap alszik,nem baj ha későn alszik el!

2009. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia

Amikor a lányom ilyen pici volt mi is későn fürdettük, egyszerűen mert így jött kia a kajálás miatt. Nem vagytok elmebetegek. Sőt. Szerintem mi ennek köszönhetjük, hoyg már 2,5 hós korától átalussza az éjszakát. Nagy fürdés, aztán finom kajci, és jöhet a szundi. Később ha nagyobb lesz majd szép lassan hozzátok egyre korábbra a fürdést.

2009. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, én is mindig az gondoltam, hogy (mint mi is, ahogy emlékszem gyerekkorunkban) a babánk 7-kor, max 8-kor ágyban lesz, de az élet máshogy hozta.

Mikor született, a férjem rendszeresen 9-re járt haza munkából, még zuhanyzott, és csak akkor fürdettünk. Ma is 7, mire hazaér, akkor zuhanyzik, eszik, aztán 8-9-ig babázik (csak ennyi ideje van a babával, és nekem csak annyi időm van kicsit pihenni és zuhanyozni) akkor visszük fel, vetkőztetés, fürcsi, masszázs, szopi, és fél tíz, néha tíz körül kerül ágyba és alszik el.

Eddig jól működött a dolog (sajnos most a fogzás kezd bezavarni 3,5 hónaposan). Minden baba, és minden család más, ha neketek így működik, akkor ne érezd rosszul magad :) Ezek a dolgok úgyis változhatnak...

2009. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a mai napig (már 1 éves)f10 körül fürdik és 10-kor alszik egy mukk és mindenféle ringatás nélkül.Amíg szopizott akkor n10 körül kezdődött a fürcsi,a többi ugyanaz volt.Kb.6-7 hetes volt,amikor így alakult(későn értünk haza) és be is vált.
2009. okt. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagytok elmebetegek!:) Az első pár hétben mi is ilyen későn fürdettünk, valahogy így jött ki az evések és alvások után, aztán fokozatosan kezdett előrébbjönni a fürdetés időpontja. Most 8 hónapos, anno is csak egyszer kelt fel enni éjjelente, 6 hetesen már átaludta az éjszakákat. Most sem fekszik le korán, mert fél9 körül kezd nyűgösködni/álmosodni, 9 körül fürdik, és pancsi+vacsi után 10 körül alszik el. És reggel nem ébreszt hajnalban, csak 8-9 körül, amiért én nagyon hálás vagyok neki:) Amikor majd nagyobb lesz, és kelnie kell (bölcsi/ovi miatt pl.), akkor majd előtte úgyis elkezdem időben átszoktatni a korábbi fekvéshez, de addig ez mindannyiunknak jó így:)
2009. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!